Predetory isimli üyenin son içerikleri

1. P

GPU ve CPU az kullanım sorunu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi genelde PUBG oynuyorum tüm driverler güncel.PUBG en düşük ayarlarda 90 80 fps alıyorum ama yükseğe çekince 120 felan oluyor CPU GPU kulanımı ise %40 larda neredeyse çoğu oyuncu en düşük ayarlarda oynuyor ama bu kadar düşük fps almıyorlar sistemim: R5...
  2. P

SSD FPS SORUNU

Crucial 240GB BX500
  3. P

SSD FPS SORUNU

Arkadaşlar PUBG ve valorantda oyunları ssd ye kurduğumda hdd ye göre daha az fps alıyorum bunun nedeni ne olabilir? Sistemim: b450M-K R5 2600 RTX 2060 Crucial 240GB BX500 SSD (Nvida ayarları ile birkaç ayar değiştirdim)
  4. P

Nvidia Ayarları Fps Sorunu

Sorunum şu şekilde: nvidia denetim masası ayarlarından en iyi fps ayarlarını yaptım.Ancak PUBG,Valorant gibi birçok oyunda fps kaybı yaşamaya başladım. Bu nedenle format attım driverları kurdum(elle) ve sorunumun nvidia dan kaynaklandığını anladım.Ayarları varsayılan ayarlara yükledim fps...
  5. P

Kasa Ve Soğutma

Arkadaşlar kasamın modeli : XIGMATEK GLARE 7A Kasamda sıcaklık değerleri çok yüksek oluyor kasanın ön kapağını açtım tek bir sorum var kasamın üst kısmı açık ve toz filitresi var bu kasanın üst kısmındaki açık yeri kapatsam iyi mi olur kötü mü olur ?
  6. P

Ekran kartım çok ısınıyor

Kasanın modeli XIGMATEK GLARE 7A
  7. P

Ekran kartım çok ısınıyor

Ekran kartım Asus Phoenix RTX 2060 PUBG en düşük ayarlarda hızlı bir şekilde sıcaklığı 70 dereceyi buluyor. Bu sıcaklığı nasıl düzeltebilirim? Kasa: XIGMATEK GLARE 7A
  8. P

İşlemci Fanı

Ryzen 5 2600
  9. P

İşlemci Fanı

Arkadaşlar işlemci sıcaklığım boşta iken 50-60 derecede çalışıyor.Bios ayarlarından Fan Hızını %100 çektim bunun bir sakıncası olur mu ? İşlemcim Ryzen 5 2600
  10. P

Termal Macun Önerisi

Arkadaşlar 50-200 TL arası güzel bir termal macun önerebilir misiniz ?
  11. P

kendi kendine yeniden başlatma (el capitan)

İşletim sisteminden de kaynaklanıyor olabilir windows 10 etkinleştirmeyince buna benzer birçok sorun çıkarabiliyor.
  12. P

GTA 5 Düşük FPS Sorunu

Sistemin nedir ?
  13. P

GTA 5 İYİ SİSTEM KÖTÜ FPS

Fps daha da düşmez mi ?
  14. P

GTA 5 İYİ SİSTEM KÖTÜ FPS

Arkadaşlar Sistemim Şu Şekilde; Ryzen 5 2600 Rtx 2060 16gb Ram 3000mhz En düşük ayarlarda oynuyorum eski pcden alışkanlık olduğu için bu sistemle 70 80 fpsleri görüyom ara sıra drop da oluyor Vsync kapalı 1280x1024 de oynuyorum sorun sizce nedir ?
  15. P

NO İNPUT SİGNAL

Pc de video izlerken bir anda kabloya dokundum ve monitördeki görüntü gitti ancak arkadaki videonun sesi geliyordu.Vga To HDMI kullanıyorum . Pc yi başlattığımda hep aynı sorun ile karşılaşıyorum ekran kartının fanları ve ışıkları çalışıyor. Sizce sorun nerden kaynaklanıyor olabilir ?
Top Bottom