premiumuzik isimli üyenin son içerikleri

1. premiumuzik

Yardım 14.000 TL'ye kadar Laptop önerisi

Görselimdeki ürün mü hocam?
  2. premiumuzik

Attığım görseldeki laptop ile arasında ne gibi fark var hocam. Laptoplardan pek anlamıyorum
  3. premiumuzik

Merhaba, Ders için laptop bakıyoruz. bütçemiz başlıktaki gibidir. "Maksimum 14.000TL " Oyun oynanacağını pek zannetmiyorum. "Nadir" diyebiliriz.. Bir kaç araştırma yapıp 1 tane buldum. Bundan daha iyisini bulabiliriz diyorsanız. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
  4. premiumuzik

Yardım Sıvı soğutucu düzgün çalışmıyor. Yardım"

kardesım treşekkurler. değişim yapıldı. suan kullanıyorum v2 yi bakalım ılerleyen zamanlarda neler olucak
  5. premiumuzik

Yardım Daha önce Warzone2.0'da böyle hata alan oldumu ?

Merhaba, Oyun açıldıkdan sonra ekran kararıyor ve gördüğünüz üzere böyle bir hata alıyorum. Nereye baktıysam çözümünü bulamadım. Yapılabilecek herşeyide yaptım bir değişiklik olmadı. Belki sizler yardımcı olursunuz.. Teşekkürler
  6. premiumuzik

Servis ile iletişime geçtim ve ürünü gönderdim.
  7. premiumuzik

Akıllı fan ve Manuel fan çıkar manuel olarak ayarladıgımda da yinede hızında herhangi bir eksilme gözükmüyor. Aynı hızında dönmeyedevam ediyor
  8. premiumuzik

Hocam ss oalrak attım pek anlamıyorum.
  9. premiumuzik

Teşekkürler Hocam 1678822405 Garantisi 2 yıl oluyor bunların sanırım. 01.02.2021 tarihinde almışım. Kısa bir süreyle kaçırdım sanıırım. Ben yinede servisPoint'i rahatsız edeyim belki birşeyler yaparlar :)
  10. premiumuzik

hocam şimdi saçma hareket yapmak istemiyorum. Açıp bakarım da anlamadığım için bozmuş olacağım. Ben en iyisi yenisini alayım. Varmı aklınızda sıvı soğutucu önerebileceğiniz. 5k ya kadar önerebilirsiniz 1678820933 Hocam tam emın değilim. Nasıl ve nere göndermemız gerekıyor prosüdürleri...
  11. premiumuzik

Kabloları kontrol ettım pompa fanı çalısıyor ve bunu alalı 2 sene oldu sanırım.
  12. premiumuzik

Sıvı soğutucu - MSI Mag CoreLiquid 240mm Ekrandan baktığımda işlemcinin %20 sini felan kullanıyor fakat ısınma %90 derecelere kadar çıkıyor. Sıvı soğutucunun pompa fanı dönüyor. Gariplik var anlayamadım. Sıvı soğutucunun sıvısı azaldıgı için olabilirmi? Eklemek için herhangi bir kapağı felan...
  13. premiumuzik

Bütçeme uygun sistem tavsiye

site güvenılır dimi
  14. premiumuzik

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-11400f-asus-dualrx66008g-prime-h510m-k-kioxia-500gb-ssd-16gbram.html bundan ıyımıdır hocam pek anlamıyorum
  15. premiumuzik

Hocam tükendi demiş ama
Top Bottom