Presodi isimli üyenin son içerikleri

1. P

Altyapı var mı yok mu anlamadım

Evet altyapıniz gözükmüyor diyor
  2. P

Altyapı var mı yok mu anlamadım

Merhaba arkadaşlar yeni yapılan bir binaya taşınacağınım binaya Türk Telekom internet kutusunu koymuşlar ve her daireye fiber kablolama yapmışlar lakin altyapı gözükmüyor. Türk Telekom da nakil işlemi başlatmadan yardımcı olamayız diyor ama benim için internet şuan çok önemli. İnternet yeni eve...
  3. P

Yardım 5600x bir tık üstü TAVSİYE

Kaymak gibi işlemci alın keyfinize bakın
  4. P

HyperX Pulsefire Haste Orta Tuş Takılıyor

Hocam bır sıkıntı hissediyorsanız direk geri yollayın yenisini yollasinlar Amazon bu konuda büyük rahatlık
  5. P

Maks. 14.000TL kasa önerisi

Arkadaşlar bütçemi maks 14.000 e kadar zorlayabilirim sistem önerebilir mısıniz?
  6. P

Vesta-Start 12k sistem sizce nasıl?

Bu sistem ne zaman yayınlandı hocam?
  7. P

Furkan Akman Sistem Yardım Lazım

Şuan ki fiyatı ile almak mantıklı mı sizce ?
  8. P

RX6600 Sistem nasıl sizce

Hocam 15k nın içinde monitör de var ama
  9. P

Yardımcı olabilir misiniz hocam
  10. P

Bu kasayı ve ASUS VG258QR monitörü toplam 15k ya almak mantıklı mı sizce sistem 6aylik ve her parçanın garantisi devam ediyormuş.
  11. P

16.000 TL Bütçem var yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar 16.000TL ye kendime bir sistem almak istiyorum. Kasa+Monitör AMD Intel NVİDA filan fark etmez. Sadece kronik sıkıntılı kart filan olmasın yeter.
  12. P

Sistemimi kaça satabilirim?

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-fade-intel-i5-11400-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-43804 Bu kasayı ikinci el ne kadara satabilirim?
  13. P

piyasadaki en iyi mouse ve gpro x superlight kablolu da kullanılabiliyormu?

Şarj etmek için zaten kablosunu takıyorsun istersen o şekilde de kullanabilirsin sana kalmış
  14. P

Hyperx alloy origins core vs Corsair k68

Corsair k68 999TL Hyperx alloy origins core 1170TL civarına satılıyor şuan ikisi arasında tercih yapacak olsanız hangisini alırsınız?
  15. P

Öneri Deathhader V2 için Mousepad Önerisi

Evet açıklamaları var 20-25 Temmuz tarihleri arasında başlayacak satışlar diye yeni desenlerde var ama fiyat arttırımı olacakmış dolardan dolayı
Top Bottom