prooyuncu isimli üyenin son içerikleri

1. prooyuncu

Arduino Leonardo ile direksiyon simidi tuşları çalışabilirmi?

Merhaba, sorum başlıktakiyle aynı İlge İpek'in videosunda yaptığı pot ile 900 derece direksiyon projesini yaptım fakat aklıma şu takıldı ben gerçek bir arabanın direksiyon simidini taktığımda o simidin(ses açma kısma parça değiştirme vb.) tuşlarını arduino ile çalıştırıp pc'ye tanıta bilirmiyim?
  2. prooyuncu

Assetto Corsa(content manager) oyun çöktü(unexpected error) lütfen yardım edin

Bu sorun harita ilemi alakalı acaba?
  3. prooyuncu

Assetto Corsa(content manager) oyun çöktü(unexpected error) lütfen yardım edin

Merhaba Assetto Corsa'yı content manager üzerinden shutoko haritasında oynuyamıyorum. Sürekli hata veriyor. Custom Shader Pack sürümünü hem en yenisini hemde 1.75 sürümünü denedim ama açamıyorum.
  4. prooyuncu

Kablosuz kulaklık Hz değeri nasıl olmalıdır?

Merhaba kulaklığım için en iyi değerleri ayarlamaya çalışıyorum ama Hz ve Boost değerleri nasıl olursa daha kaliteli ses alırım?
  5. prooyuncu

PROJEM İÇİN "METRİK VİDA ve SOMUN" NEREDEN BULABİLRİM?

Yani bu videodaki civataları M8 yerine 8 çaplık vida dersem verirlermi?
  6. prooyuncu

PROJEM İÇİN "METRİK VİDA ve SOMUN" NEREDEN BULABİLRİM?

Merhaba Ben ufak çaplı bir direksiyon seti projesi yapıyorum. Bütün parçaları aldım fakat birleştirmek için metrik civata ve somun lazım ama oturduğum yerin sanayisinde veya nalburlarda "Metrik" vida veya civata satılmıyor. Bunu internetten nasıl temin edebilir? Araştırmama...
  7. prooyuncu

3D Yazıcılar ile İlgilenenler Bakabilirmi?

tamam teşekkürler 1655499599
  8. prooyuncu

o arayı biraz açsam ne olur yine sıkıntı olurmu?
  9. prooyuncu

Ben bi proje için baskı alıyorum ama sürekli başında duramadığım için çoğu parçayı tablaya sığdığı kadar yerleştirdim. Sıkıntı çıkarırmı sizce, yapışmama sorunu olurmu?
  10. prooyuncu

Yardım CD-ROM kaç mm??

evet benimkiyle uyuşuyor doğru çok teşekkür ederim
  11. prooyuncu

Yardım CD-ROM kaç mm??

Teşekkür ederim sanırsam bu
  12. prooyuncu

Yardım CD-ROM kaç mm??

CD-ROM kodu bu SCSI\CdRomTSSTcorpDVD+-RW_SN-208BBD300 çok acil yardım edin...
  13. prooyuncu

Bu hazır sistemlerden hangisi alınır?

https://www.gittigidiyor.com/cevre-birimleri/monitor/lenovo-g27c-10_spp_805082?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=491124750881&utm_term=121918045331&ga_prodid=601620812&ga_merchantid=125218813&sc_gcsp=gg&gclid=Cj0KCQjw7MGJBhD-ARIsAMZ0eevdj-uyT4bIwhoGGGyvy47kZn7D5dvY_P7LwsaBT...
  14. prooyuncu

6-7 bin arası belki biraz daha fazla
  15. prooyuncu

yani monitör dahil sistemlere bakıyorum:(
Top Bottom