Proteus isimli üyenin son içerikleri

1. Kutusu Açılmamış / Sıfır - Corsair Sabre RGB Pro Champions Wireless Mouse

Kutusu Açılmamış / Sıfır - Corsair Sabre RGB Pro Champions Wireless Mouse

Kutusu açılmamış garanti süreci 2 yıldır ( 1.5 yıl falan kaldı mouse alalı oldu biraz) Gerek hafifliği gerekse sensör kalitesi açısından özellikle oyunlarda alacağınız profesyonelliğin tadını tarif etmem mümkün değil. Benim kendi kullandığım mouse olduğu için elime para geçmesi açısından kutusu...
  2. Proteus

Yardım Gamenote KB432l yerine KB862l teklif ediyorlar alınır mı?

Arkadaşlar Gamenote KB432l klavyesini kullanıyordum tuşları basmamaya başladı garantiye gönderdim.Bir üst model diye KB862l yi teklif ettiler ama kabul etmeli miyim daha iyi mi anlayamadım internette fiyatı KB432'nin daha yüksek.
  3. Proteus

Corsair Sabre rgb pro champions wireless mouse nasıl hızlı satarım?

arkadaşlar elimde başlıkta gördüğünüz kablosuz mouse var yaklaşık 2 aydır ilanlara koyuyorum satılmıyor mouse sıfır tr garantili kutusu açılmamış bi şekilde duruyor ve güncel olarak itopyada 4000 liraya satılıyor. Çok üst düzey bi oyuncu mouse'u ve açıkçası ihtiyacım yok. Satmak ve parasını...
  4. Sıfır, kutusu açılmamış corsair sabre rgb pro champions wireless mouse

Şehir Belirtilmemiş Sıfır, kutusu açılmamış corsair sabre rgb pro champions wireless mouse

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-kutulu-sifir-corsair-sabre-rgb-pro-champions-wireless-mouse-1131712254/detay/ arkadaşlar sıfır hala kutusu bile açılmamış kablosuz çok kaliteli bir mouse benim güncel olarak kullandığım bir mouse olduğundan...
  5. Proteus

yurtdışı oneplus mı xiomi mi?

tamamdır önerebileceğiniz bir model var mıdır?
  6. Proteus

yurtdışı oneplus mı xiomi mi?

selamlar, bir telefoncuda yurtdışı redmi 12 pro 7 bin TL bende internette alınır mı güzel mi diye araştırırken yurtdışı oneplus alınmasını söyleyen birkaç kişiye denk geldim. Bütçe 7000-7500 civarı yurtdışı önerebileceğiniz xiomi veya oneplus hangisi iyiyse bir kaç model söyler misiniz?
  7. Proteus

Çözüldü✓ A320M PRO-E anakarta uyumlu ram

benim baktığım linkteki ram orada gözükmüyor anlamadım hangisine güveneceğim belki msi kendi sitesine son bios sürümünden sonra güncellememiştir ama diğer sitede uyumlu olduğu yazıyor falan
  8. Proteus

Çözüldü✓ A320M PRO-E anakarta uyumlu ram

https://bilendenal.com/MSI-A320M-PRO-E-Anakart-Uyumlu-RAM.html Arkadaşlar şu sitede benim anakarta uyumlu RAM'ler gözüktüğü iddia ediliyor. Şu an kullandığım RAM 2400 MHz ve orada Kingston Fury DDR4 3200 MHz 8 GB RAM var 2x8 olarak almak istiyorum. Almak mantıklı mı ve gerçekten uyumlu mu...
  9. Proteus

ekran kilidi unuttum

ekran deseninin unuttum ve tlfon casper via s şifremi unuttum fln çıkmıyor ekranda bilgilerimi silmeden yapmanın bi yolu var mı yoksa sıfırlayacağım mecbur
  10. Proteus

google play müzik gibi bir uygulama önerisi alabilir miyim?

bildiğiniz gibi play müzik kapandı ve youtube müzik oldu ordan da tefelondaki sesleri alırken wp dan gelen sesli mesajları da alıyor ve telefondan silmediğim sürece orda listede kalıyor play müzik gibi telefondaki şarkıları basit bi şekilde çalmayı sağlayacak düzgün bi uygulama önerir misiniz.
  11. Proteus

Yıldırım düştükten sonra pc den internete bağlanamadım

doğru aslında boş yere kabloya para verip 2 3 gün sonra kökten gidebilir teşekkürler araştırayım dostum teşekkğr ederim
  12. Proteus

Yıldırım düştükten sonra pc den internete bağlanamadım

Benim bu civarlara yıldırım düştü ve o sırada kardeşim pc de idi yıldırımdan sonra bi çıtırtı sesi gelmiş modemden ve o da korkup pc yi kapatmış daha sonra internete bağlanamadık ve müşteri hizmetleri modemin yandığını söylediler yeni modem aldık imternette bi sıkıntı yok telefonlardan...
  13. Proteus

Pingsiz bir Türkiye olabilir mi sizce?

sanmıyorum, gerçekten türkiyenin coğrafi konumu toprağı zenginlikleri gereği tüm avrupa bizi kıskanıyor buna rağmen türkiyenin gelişmesini istemeyenler buna köstek olan insanlar var ülkemizde
  14. Proteus

pc sıfırlamadan sonra bu ss deki gibi oldu

bi uygulamada sorun yok dostum sadece masaüstündeki bu bilgisayara tıklayınca benim gördüğüm gibi disk sürücülerini göremiyor yanıt vermiyor ekranı geliyor o simgeye sağ tıklayınca da senin dediğin yer olmuyor.
  15. Proteus

pc sıfırlamadan sonra bu ss deki gibi oldu

sadece masaüstündeki bu bilgisayar simgesine girince oluyormuş 1613757260 böyle girince sıkıntı yokmuş ama bilgisayarım kısmına girince öyle oluyor yerel disk c d gözükmüyor bu sebeplede
Top Bottom