q7hsn isimli üyenin son içerikleri

1. q7hsn

İnstagram Hesabımı Dondurdum Şifremi Unuttum

Merhabalar. Geçen sene instagram hesabımı dondurup şifresini de unutmuştum nasıl becerdim bilmiyorum sonra facebook benimle iletişime geçti bana kod gönderip elinde kağıda yaz bize fotoğraf at demişlerdi yaptım gönderdim fakat bi geri dönüş alamamıştım şimdi aradan 1 yıl geçti .O hesabımın...
  2. q7hsn

CS-GO RENK AYARLARI AMD

değer mi 1591025068 SORUNU ŞİMDİLİK SADECE CSGOYA DEĞİLDE TÜM MONİTÖRE GENEL EKRAN BÖLÜMÜNDEN DOYGUNLUK AYARI VEREREK ÇÖZDÜM SADECE OYUNA VERİNCE ETKİLİ OLMUYOR FAKAT TÜM MONİTÖRE VERİNCE OLUYOR ŞİMDİLİK BÖYLE İDARE EDECEZ UMARIM TEZ VAKİT DÜZELTİRLER
  3. q7hsn

CS-GO RENK AYARLARI AMD

Biraz önce csgoda fps düştü ekran kartı güncelleme gelmiş (20.5.1güncelledim bu seferde digital vibrance (doygunluk renk ayarı) bozuldu tekrar ayarladım renkler eskisine dönmüyor değişmiş anlayamadım sizdede oldumu Ekran kartı RX580 NITRO
  4. q7hsn

leptobum kaç TL eder?

1000 TL
  5. q7hsn

LoL Yayınında PC kapanıyor

Selamlar ben tüm oyunların yayınını yapıyorum hiçbir sıkıntı yok fakat league of legends oynarken yayın yapınca pc donuyor drrrrrrrrrrt sesi ile kapanıyor. Ama diğer tüm oyunlarda sıkıntı yok (CSGO GTA V RUST PUBG ) sadece LOL Yayınında kapanıyor anlamış değilim. İşlemci : AMD Ryzen 7 2700...
  6. q7hsn

GTA IV STEAM CD KEY GÖREMİYORUM

göremiyorum
  7. q7hsn

Hangi monitörü almalıyım.

ben tüm parayı bilgisayara harcadım monitöre ekipmana para kalmadı bu monitörüde kendim almayı düşünüyorum gayet iyi.
  8. q7hsn

2k önemli değilse bunu önerebilirim samsung gibi sadece yukarı aşşağı değil sağa sola dik yatay her şekile girebiliyor bakış açınıza göre ve şunu söyleyim siz oyuncusunuz samsung gibi marka oyuncuları tatmin edemez ama asus msi acer benq viewsonic gibi markalar varken samsunga bayılmayın...
  9. q7hsn

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ?
  10. q7hsn

GTA IV STEAM CD KEY GÖREMİYORUM

Güncellenen steam kütüphane arayüzü ile cd key kısmını bulamıyorum rockstar games te etkinleştirmem lazım fakat bulamadım bi türlü.
  11. q7hsn

gta 5 hatası

aga biz milletin bedavaya aldığı için böyle sürekli sv çökmesi mi yaşayacaz ** indirimde steamden alsam keriz mi olurum şimdi
  12. q7hsn

GTA V timed out authentication with epic online services HATASI

steamden alacaktım 100 TL var steamde indirim bekliyordum bnlar bedava yaptı şimdi steamden alıp düzgünce oynarımda keriz yerine düşeriz
  13. q7hsn

Biliyorum araştırdım çevirdim ama anlayamadım zaman aşımına uğradığı için beklemek mi gerekiyor düzelmesini yoksa yapılacak şeyler mi lazım anlamadım.
  14. q7hsn

Epic Gamesten almış olduğum Gta yı 2 gündür sıkıntısız oynarken şimdi girdiğimde bu hatayı alıyorum. Hesaplarımda e mail doğrulamaları var zaten.
  15. q7hsn

Topladığım sistem alınır mı?

Anakartı düşürebilirsin
Top Bottom