Qiluk isimli üyenin son içerikleri

1. Qiluk

İnternet Sağlayıcı Önerisi

neden ?
  2. Qiluk

İnternet Sağlayıcı Önerisi

Evimde bir internet var ancak herkes kullandığı için oyunlarda lagım oluyor bundan dolayı bir tane daha internet almak istiyorum adsl kullanıcam max 12mbps alabiliyorum millenicom,türknet hangisini önerir siniz ?
  3. Qiluk

Modem Hakkında Bilgi Verir misiniz ?

kablolu bağlantıyla ilgisi var mı sadece wifi mi
  4. Qiluk

5ghz kablosuz hız için önemli diye biliyorum zaten adsl kullanıcam pek fark etmiyorsa fiyatta arttırmak istemiyorum ama illaki gerekliye sizin önerdiğinizi alabilirim
  5. Qiluk

Modem hakkında bilgi verir misiniz ? Ayrıca istedimiz her modemi kendi internetimizde kullanabilir miyiz ?
  6. Qiluk

ZyXEL VMG1312-T20B Modem

Modem hakkında bilgi verir misiniz ? İyi-kötü yanları vs. vs. şimdiden teşekkür ederim.
  7. Qiluk

Modem Önerisi Yapar mısınız ?

Modem hakkında bilgi verir misiniz?İyi kötü yanları vs.
  8. Qiluk

ADSL modem önerisi yapar mısınız

200 TL ye kadar modem önerir misiniz ? ADSL kullanıyorum vdsl oturduğum yerde yok :D
  9. Qiluk

200 TL ye kadar Modem

iyi günler adsl kullanıcısıyım 200 TL ye kadar modem arıyorum vdsl oturduğum yerde yok vdsl özelliği olmasada olur şimdiden teşekkür ederim.
  10. Qiluk

Eski modem kullanmak oyunlarda ping sorunu yaratır mı?

kaliteliden kastın en az kaç para olur :)
  11. Qiluk

Eski modem kullanmak oyunlarda ping sorunu yaratır mı?

iyi günler modemim 5 yıllık bir modem oyunlarda ani pingim çıkıyor ilgisi var mıdır her yolu denedim bi çözüm bulamadım pinge ayrıca ttnet kullanıcısıyım ttnet acaba ücretsiz modem değişikliği yapıyor mu ?
  12. Qiluk

Hangi İnternet kullanılmalı ?

maks. 11 mbps modem de nerden baksanız 5 yıllık
  13. Qiluk

Hangi İnternet kullanılmalı ?

ttnet kullanıyorum 8 mbps alıyorum kimse bağlı olmazken bile oyunumda lag çıkıyor acaba indirme hızı lag için önemlimi çünki pingimi hız testinde hep 9 15 arası gösteriyor ama oyunlarda aniden ping çıkıyor şimdi ben 2. bi internet almak istiyorum ondada aynı sorunu yaşarmıyım diyr sordum yoksa...
  14. Qiluk

Oyunda Ani Ping Yükselmesi

İyi günler 5 yıllık bir modem var speed test yapıyorum pingim genelde 9 10 çıkıyor ancak oyunlarda 20 pingken 300 400 e bi anda çıkıyor herşeyi denedim en son çare modem değiştirmek ancak modemden değilse boşuna para vermek istemiyorum.Sizce modemden dolayı mı ping çıkıyodur böyle bi ihtimal var...
  15. Qiluk

Ping Sorunu Çekiyorum

Arkadaşlar ping sorunum var herşeyi denedim olmuyor en son çare modemi değiştirip denemek ancak nasıl olucak bilmiyorum farklı yerden bi modem bulurum o sıkıntı değil ama onu taktıktan sonra neler yapıcamı bilmiyorum internet direk bağlanırmı vs. yardımcı oldursanız sevnirim
Top Bottom