qosinux isimli üyenin son içerikleri

1. qosinux

Kuronami Sheriff iade etmeli miyim?

Yıldız belası vandal beni çok çabuk sıktı. Kuronami sheriff iyidir kalsın bence
  2. qosinux

240Hz Monitör Önerisi

2K 240hz bir şey arıyorsanız VG27AQML1A öneririm. Kendim de kullanıyorum gayet memnunum. Hoparlör olması sizin için önemliyse diğer monitörlere bakarken dikkat edin, olmayabiliyor.
  3. qosinux

Yardım VG27AQML1A 10 BİT OLAYI

Evet ben monitörü kullanıyorum 144hz üstünde 8bit + titremeli moduna geçiyor. Teknik kısmını bilmiyorum ancak görüntüde aman aman bir değişiklik olmuyor. Ben genel olarak monitörden memnunum öneririm.
  4. qosinux

%60 gaming tkl klavye önerisi

Hocam konuya girerken Steeleries Apex Pro Mini Wireless önermeyi düşünüyordum ama mesajı göndermeden önce fiyatına baktım artmış maalesef. Ben 20 25 gün önce 4k'ya aldım. Ben de aynı bütçe aralığında bakıyordum, switchleri genel tercih sebebi oldu. Tuş hassasiyetini geniş bir aralıkta...
  5. qosinux

Çözüldü✓ Razer Blackvidow V3 TKL vs Steelseries Apex 9 TKL

Herkese cevapları için teşekkür ederim. V3 TKL'yi tek yaşasam da bir süre sonra sesi rahatsız edebilir düşüncesiyle eledim. Apex 9 TKL baya kafama yatmıştı ama sonrasında Apex Pro Mini Wireless hem kablosuz olması hem de tuş hassasiyetinin geniş bir aralıkta ayarlanabilir olması sebebiyle nihai...
  6. qosinux

Konuyu açtığım andan beri sadece inceleme videoları izliyorum. %60 klavyeler için düşünceleriniz nelerdir?
  7. qosinux

Selamlar herkese, yeni bir klavye arayışındayım. Bütçe sıkıntısı yok ancak çok fazla da para yatırmak istemiyorum. TKL veya %60 olsun istiyorum. %60 olanların F tuşlarının olmaması kafamı karıştırıyor. Yön tuşlarının eksikliği de bir problem olur mu bilemedim. Bu iki klavye arasındayım şu an...
  8. qosinux

❌İndirim Bitti! Noctua NH-U12S redux İşlemci Soğutucu 910,84TL

Fiyat uzun zamandır böyle zaten.
  9. qosinux

Çözüldü✓ Pc Güç Tuşuna Basınca Açılmıyor

Hocam sistemi başka PSU ile çalıştırdığımda çalıştı. Klavyenin ışıkları yandığı için sorunun PSU'da olduğunu düşünmemiştim ama PSU kaynaklıymış. Servise gönderdim.
  10. qosinux

Corsair RGB Tam Modüler 650w-750w 80+ Beyaz 1299TL

Geçen hafta 650W olanını aldım. CW sesi var ama rahatsız edici düzeyde değil şu an. Ben 1479 liraya almıştım, aradaki fark otomatik olarak gelir dimi amazondan :)
  11. qosinux

Noctua nh-12s vs se214xt

12100f için 214XT yeterli olacaktır.
  12. qosinux

ASUS PRİME B550M-A WİFİ SIKINTILI MI ?

Hocam önceden de aynı anakartı kullanıyorsanız ve o zaman sıkıntı yaşamadıysanız anakartta problem yoktur diye tahmin ediyorum. OBS üzerindeki ayarlarla alakalı olabilir mi acaba?
  13. qosinux

RYZEN 7 2700X | GTX 1080 Tİ | 16GB | OYUNCU BİLGİSAYARI

550W PSU yeterli olmayabilir. Mantıklı bir sistem gibi görünmedi
  14. qosinux

Ana Konu Slash It! - Bangood Tekrardan aktif!

Zahmet olmazsa :) Get it free! Please help me slash it! https://banggood.onelink.me/zMT7/xygnhauf
  15. qosinux

Bu PC ile valorantta 1080p ayarlarla ortalama kaç FPS alırım ?

Hocam youtubeden şöyle bir video buldum. Link
Top Bottom