quadoo isimli üyenin son içerikleri

1. quadoo

Aras Kargo dolandırıcılığı

Cimere şikayet etsem çözüm sağlanır mı?
  2. quadoo

Aras Kargo dolandırıcılığı

Yaklaşık bir buçuk ay önce bir instagram sayfasından bir ürün satın aldım. Talihsizlik o ki kargoyu aras kargoyla göndermişler. Bana sadece bir mesaj geldi kargonuz yola çıkmıştır diye. Ve kargo takip için bir link var mesajda. Bekliyorum 2 - 3 gün geçti yok. Mesaj gelmiyor. Sonra linke tıkladım...
  3. quadoo

Trendyol Taksit nasıl yapılıyor?

(Düzeltme) kusura bakmayın meşgul ettim başka kart denedim çıktı taksit seçeneği. sanırım o kartla alakalı (kart benim değildi)
  4. quadoo

Eminim. kredi kartı bilgilerini giriyorum ama tek çekim var sadece 1676804913 Evet ziraat
  5. quadoo

Evet
  6. quadoo

Trendyoldan kulaklık alıcam peşin fiyatına 3 taksit yazıyor ama ödeme kısmında tek çekim var sadece. Yardım edebilir misiniz
  7. quadoo

Samsung telefon depolama sorunu

Depolamayı analiz et dediğimde videolar depolamada 26 GB alan kaplıyor gösteriyor ama bende bu kadar video yok nasıl bu kadar alan kaplıyabiliyor ve nasıl temizleyeceğim.
  8. quadoo

SD kart salt okunuyor hatası ACİL YARDIM!

Geri döndürme imkanı hiç yok mu hocam
  9. quadoo

SD kart salt okunuyor hatası ACİL YARDIM!

Samsung telefonumda SD kart takılıydı, bugün sistem tarafından bir bildirim düştü telefona; "sd kart okumuyorz salt okumaya alındı." gibi bir bildirimdi tam hatırlamıyorum. SD karttaki hiçbir dosyaya erişemiyorum, kart dolu gözüküyor ama içine girince boş. Acil yardım lazım çok fazla foroğraf...
  10. quadoo

Mobilde Oyun içi satın alım için geçerli hesabı nasıl değiştirebilirim ?

Örneğin şuan bi oyundan 100 TL lik bişey satın al'a bastım , google ödeme yöntemleri vs. çıktı ama ö[email protected] hesabındaki ödeme bilgileri çıktı. Ama ben başka google hesabından ödeme yapmak istiyorum. Umarım izah edebilmişimdir. (Resimde ki ok işaretiyle gösterilen yerde yazan hesabı...
  11. quadoo

Geniş (taraklı) ayaklar için ayakkabı önerisi

Ayağım normal ayaklara göre geniş ve air force tarzı ve benzeri ayakkabı giyince ayakkabının şekli bozuluyor ayağımın şeklini alıyor. Bana geniş ayakkabı önerebilecek var mı numara 44
  12. quadoo

Geniş (taraklı) ayaklar için ayakkabı önerisi

Ayağım normal ayaklara göre geniş ve air force tarzı ve benzeri ayakkabıları giydiğimde ayakkabının şekli bozuluyor. Geniş ve rahat ayakkabı önerisi lazım
  13. quadoo

Nike uygulamasından ayakkabı alınır mı ?

Nike uygulamasından ayakkabı almayı düşünüyorum ort. kaç güne elime ulaşır ve ayakkabı nereden temin ediliyor ayrıca birkaç şikayet okudum siparişim gözükmüyor vs. diye sizce alınır mı ?
  14. quadoo

Yurtdışından deporte edilme serüveni nasıl işler?

Yurtdışında vizesiz olduğu sebebiyle polise teslim olan x kişisine ne yapılır , parça parça anlatabilecek olan var mı? (Örn; polis sorgular , uçakla sınır dışı edilip tr ye gönderilir sonrası vs. )
  15. quadoo

Bir ülkede vizesiz olarak 'kaçak' yakalanınca ne yapılır ?

Sizinle iletişime geçmek istiyorum, bir adres verebilir misiniz?
Top Bottom