Quaest Mortem isimli üyenin son içerikleri

1. Q

JBL kulaklığım kırıldı

jbl 560bt kulaklığımın şurası kırıldı bunun yedek parçasını veya istanbulda teknik servisini nerden bulabilirim şimdiden teşekkürler
  2. Q

Evde Mors Alfabesiyle yazılmış garip bir kağıt buldum

kağıdı ters tuttuğum fark ettim sanırım en altta benim ismim yazıyor , gidip baynoda yaktım :) 1701797429 yok 19 yıldır sapım
  3. Q

Evde Mors Alfabesiyle yazılmış garip bir kağıt buldum

Evde odamdan çıktığımda koridorun ortasında bunu buldum arapçayı andırdı bana kalitesiz pürüzlü bir kağıt sarı lekeler pembe noktalar ve sarı lekelerin oralarda ufak simler var ne olduğunu veya ne yazdığını bilen var mı? Yardım ederseniz sevinirim. İyi forumlar.
  4. Q

Minecraft Hosting Önerisi

tamam deniyeceğim sağolasın
  5. Q

8 gb lık alırızda bu mod paketinde 200 e yakın mod var crash vermeden açar mı sence bide optimize etmesi zor mu
  6. Q

Sevtech:Ages mod paketiyle 2 kişi oynamayı planlıyoruz bütçemiz var , ilk önce aternostan denedik ama server fena lag yiyor, lag yemiyeceğimiz bi site,server,hosting var mı bildiğiniz. Şimdiden teşekkürler.
  7. Q

Ryzen 5 5500 soğutucu önerisi

tamamdır sağolasınız deepcool ag400 alacağım
  8. Q

anladım peki bunu mu önerirsiniz yoksa snowman t5 mi fiyatları hemen hemen aynı
  9. Q

1k civarı bütçem var ryzen 5 5500 stok fanla boşta 55-60 derece çalışıyor yeni soğutucu alacağım bu bütçeye göre güzel bişeyler önerir misiniz ?
  10. Q

1000 TL'ye M2 ssd önerisi

kuponla 860 TL ye geldi o yüzden bundan aldım
  11. Q

samsung 970 evo 500 gb aldım hız olarak fazlazıyla memnun etti tek sıkıntısı anakartta soğutucu blok olmadığından biraz sıcak çalışıyor boşta 48-50 derece stres testinde 70 i zorluyor
  12. Q

cevap için sağol ama ben sipariş ettim ssd yi
  13. Q

m2 ssd alıcam ama aklımda şu anlık sadece Samsung 970 Evo var nasıldır sizce yoksa bu fiyatlarda daha iyisi var mı Birde anakartımda soğutucu blok yok almazsam sıkıntı çıkarır mı yoksa soğutucusuzda götürür mü
  14. Q

Sistem toplama önerisi

tamamdır sağolun
  15. Q

Sistem toplama önerisi

https://www.epey.com/bilgisayar-kasasi/dark-diamond-pro.html
Top Bottom