Quasar isimli üyenin son içerikleri

1. Quasar

Çözüldü✓ Ryzen 5 7500F Stok Soğutucu İle Kullanılır mı?

İlginiz ve cevaplar için teşekkürler.
  2. Quasar

Peki bu fark edilebilir bir etki yapar mı?
  3. Quasar

Merhabalar yeni bir sistem aldım. Sistemde Ryzen 5 7500F işlemci var. Ağırlıklı olarak oyun oynamak için kullanacağım. İşlemcinin, özellikle işlemci üzerine yük bindiren oyunlarda fazla ısındığını biliyorum. Fakat sistemi yeni aldığım için yakın gelecekte, ek bir sıvı ya da hava soğutma almam...
  4. Quasar

Empires and Allies Facebook ve Clash of Clans tarzı PC oyun önerisi

Merhabalar Empires and Allies ve Clash of Clans tarzı; şehir kurma, ordu ve savaş mekaniği içeren bir oyun arıyorum. Şehir kurmak için çok güzel oyunlar olsa da çoğunda ordu ve savaş mekaniği mevcut değil. Bildiğiniz bu tarz oyunlar varsa öneri alabilir miyim? Öncelik tabi ki de PC ama en kötü...
  5. Quasar

Gmail Hesabımı Kurtaramıyorum

Merhabalar çok eskiden oluşturmuş olduğum gmail hesabımı kurtarmak istiyorum. Fakat kurtarma için kaydetmiş olduğum e-posta adresine de erişemiyorum. Bu durumda hesabı kurtarmak mümkün müdür? Güvenlik sorusu vs de çıkmıyor. Hesabıma mevcut cihazlarımdan hiçbir zaman giriş yapmadım. Maalesef ki...
  6. Quasar

18.000 TL Civarı Sistem Önerisi

Merhaba sistem almayı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı? Performans ve dayanıklılık açısından değerlendirebilirseniz sevinirim. Bu sistemlerin dışında benzer fiyatlar da farklı önerilerinize de açığım. 1677696178
  7. Quasar

Çözüldü✓ Bu sistem iyi midir?

site güvenilir mi peki?
  8. Quasar

Bu nasıl? Hazır sistemlere baktım fakat öyle ciddi bir fark göremedim. Hatta neredeyse aynı fiyata geliyordu. Şu an fiyat avantajlı bir sistem yok gibi gözüküyor.
  9. Quasar

Merhaba bu konularda çok donanımlı değilim. Kendim için bir bilgisayar topladım ve sizlerden öneriler almak istedim. Eklemek istediğiniz, şunun yerine bu daha iyi dediğiniz bir şey var mı? Sistemin ne kadar güç tüketeceğini bilmediğimden 650w'lık bir güç ünitesi koydum. Bu sistem günümüz için...
  10. Quasar

Bir Bilgisayarın İnterneti Sömürmesi

Merhabalar, çalıştığım iş yerinde eski bir masaüstü bilgisayar var. Bu bilgisayar açık olduğu ve internete bağlı olduğu zamanlarda internet hızını ciddi anlamda düşürüyor. Saçma gelebilir ama gerçekten gözlemlediğim kadarıyla böyle, resmen interneti sömürüyor. O bilgisayar dışında 2 tane laptop...
  11. Quasar

Çözüldü✓ 3000 TL'ye 144hz 1ms Monitör Önerisi

Monitörü laptopumu çift ekran olarak kullanmak (iş, film vb. için) ve Series S konsoluma bağlamak için istiyorum.
  12. Quasar

Çözüldü✓ 3000 TL'ye 144hz 1ms Monitör Önerisi

Merhabalar daha önce bu tarz konuların açıldığının farkındayım fakat fiyatlar yerinde durmuyor ve her geçen gün artıyor. Bildiğiniz gibi yarın 25 kasım ve yılın bu zamanında indirimler oluyor, bunu göze alarak monitör tavsiyesi isteyeceğim çünkü konuyu yarın (25 kasım) açmam halinde indirimleri...
  13. Quasar

Çözüldü✓ Kulak İçi Kulaklık Önerisi

cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Gerçekten yararlı oldular. Kararımı verdim bu arada konuyu kapatabiliriz. :)
  14. Quasar

Çözüldü✓ Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Merhabalar, daha çok alternatif rock müzik dinleyicisiyim fakat edm, hip-hop ve yabancı pop müzikleri de dinliyorum bunlara uygun, her bir enstrümanı rahat bir şekilde ayırt edebileceğim dengeli bir kulaklık arıyorum. Dengeliden kastım ucuz bas ağırlıklı, tizleri ve midleri olmayan...
  15. Quasar

Forza Horizon 4 Açılmıyor

Arkadaşlar çözümü sonunda buldum buraya da linkini atayım bu sorunu yaşayan olursa çözüme kolayca ulaşsın. https://www.technopat.net/sosyal/konu/forza-horizon-4-acilmiyor.1433322/page-3#posts
Top Bottom