Quatro isimli üyenin son içerikleri

1. Q

Da md2 yanında gelen Lg monitörde mavi çizgi

LG 24GL650-B monitörümün renkleri doğru göstermemesi üzerine servise gönderdim. Geri geldiğinde panelin değiştiğini yazmışlar . Açıp baktığımda 2 tane ölü pixel ve sağdan dikey şekilde bir mavi çizgi gördüm. Bunun üzerine birkez daha servise gönderdim. Ama herhangibir şey yapılmadan monitör...
  2. Q

EA Play'de oynanabileecek güzel oyunlar

Her türlü oyunu oynarım araba oyunları dışında
  3. Q

EA Play'de oynanabileecek güzel oyunlar

Ea play'de hangi oyunlar oynanır ?
  4. Q

Ea play ile eski oyunlar oynanıyor mu ?

Birazcık araştırınca fifa 17 ve 18 gibi eski oyunların origin üzerinden oynanabildiğini gördüm. Beni uyardığınız için teşekkür ederim :)
  5. Q

Hanginize inanıyım anlamadım. Çok bilgili değilim zaten :(
  6. Q

Teşekkürler , internette hiçbir yerde düzgün bir şekilde anlatan bulamadım soruyım dedim. :) 1614162535 Teşekkürler
  7. Q

1-2 aylık EA play almak istiyorum. Fifa yolculuk modunu bitirmek istiyorum. Steam üzerinden 5,90 TL'ye alınca fifa 17, fifa 18 gibi oyunları EA playimin süresi boyunca sınırsız oynayabilir miyim ?
  8. Q

HyperX Cloud 2 690 liraya alınır mı ?

Hocam o anlamda söylemedim pro olarak csgo oynucam o yüzden bilindik markalardan almak istiyorum
  9. Q

Hocam rampage hiç bulaşmak istemiyorum 1607626924 Kendim şuan razer kraken pro v2 kullanıyorum kafayı çok basıyo 3-4 saat kullanınca
  10. Q

Bazı arkadaşlar çok fazla razer kraken tournament edition daha iyi diyolar ama razera daha bulaşmam
  11. Q

Razera bir daha bulaşmak istemiyorum ya çok sıkıntı çıkıyo csgo oynuyorum nerdeyse bütün esporcular cloud2 kullanıyorr hem bilindik bir kulaklık 1607626621 Ses kalitesi olarak en iyi f/p ürünü denebilirmi hocam 670lira civarında bütçwm var
  12. Q

Razer kraken pro v2 oval ear
  13. Q

Razer kraken pro v2 bir taraftan ses gelmiyor

Razer kraken pro v2 kulaklığımı son sese getirince 1 tarafından ses kesiliyor. Ses tekerleğini biraz daha zorlayınca ses düzeliyor nasıl düzeltebilirim
  14. Q

690 lirayq düşmüş zice alınır mı? bana kulaklığımı satınca falan 40 liraya gelcek
  15. Q

8000tl sistem önerisi

Selamlar tam olarak bütçem belli değil ama 8000 civarlarında bi sistem toplamak istiyorum. Aşağıda yazdığım sistemi 8033tlye yaptım sizce iyi midir?? Amd ryzen 5 3600 işlemci Asus dual rtx 2060 evo 6gb 192bit ekran kartı Gamepower warcry 6 fanlı kasa Team T-force night hawk ddr4 3600mhz cl16 16 gb...
Top Bottom