Qwerty isimli üyenin son içerikleri

1. Q

850W Ve üzeri psu önerisi

Kasa değişimi benim için bir seçenek değil hocam ya beyaz sistem anca topladım bir ekran kartım kaldı :) 1714642228 Pozisyonunu değiştirip deneyeyim önce tekrar deneyeyim olmazsa yüksek wattlı bir şey alacağım artık ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum elinize sağlık
  2. Q

https://www.vatanbilgisayar.com/pb-pv005bw-sea-view-usb-3-0-atx-7-x-argb-fanli-beyaz-kasa.html kasam bu Arka kapak açık yarım saat 1 saattir oyun açık herhangi bir kapanma siyah ekran söz konusu değil ama kapak kapanınca tam yükte çalıştığından ısınınca korumaya alıyor otomatik olarak tahminimce...
  3. Q

Şimdi hemen 1 2 saatlik test edeyim ama montajda bir hata olduğunu düşünmüyorum
  4. Q

Hiçbirinde kapanmıyor hocam ssd sıcaklığıda 45i geçmiyor ondan yanada problem yok emin oldum hatta şöyle kasanın arka kapağı açıkken kapanmıyor dediğim şekilde. Muhtemelen ısınmadan kaynaklı diye düşünüyorum zaten güç kaynağı hesaplama sitelerinde ucu ucuna 750w gösteriyordu
  5. Q

sıcaklık değerleri normal işlemci 70 derece üzerine gelmiyor ekran kartı aynı şekilde 73 maks 74-75 görüyor. anakart sıcaklığıda düşük. m2 ssd'den şüphelenip ssd soğutucu bile aldım fakat hiç bir değişiklik yok 1714633656 İlk aldığımda 11400f li sistemim vardı 2 3 haftaya yakın onda kullandım...
  6. Q

sistem kapanıyor ama tam yük kullananan oyunlarda bir süre sonra.
  7. Q

Merhaba arkadaşlar, Sistemim full yükte çalıştıran oyunları oynarken bir süre sonra kapanıyor. Tahminimce psu ısındığı için güç yetmiyor ve kapanıyor. MSI A750GL güç kaynağım var. 6900xt ve r5 7600 işlemci 32gb ram 360mm sıvı soğutma 7fanlı kasa vs. vs. 850W alsam yeterli olur mu yoksa üzerini...
  8. Q

Tam modüler güç kaynağına farklı kablo takılır mı?

aynen doğrudur beyaz kasa kurdum siyah kablolar yerine beyaz koymak istiyorum 1714076174 uygunluktan kasıt güç vs. mi yoksa kablo uygunluğunu nasıl anlayabilirim
  9. Q

Tam modüler güç kaynağına farklı kablo takılır mı?

Beyaz kasam var, 750w psu var ve sisteme yetmiyor. 850w ve üzeri almayı düşünüyorum ama beyaz renkteki güç kaynakları çok farklı fiyatlarda. Güç kaynağı kasadan gözükmüyor zaten. İnternetten alacağım modüler psu kabloları uyumlu olur mu yada olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Güç kaynağı...
  10. Q

PC için DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

İkisinide PC'de kullanmış biri olarak yazıyorum. dualsense garantiden 2 defa sıfırıyla değişti 1,5 yıl içerisinde drift probleminden 3. geleni açmadan jelatinli şekilde sattım. Xbox kolu kullanıyorum birkaç aydır. Dualsense kesinlikle daha iyi bana kalırsa ama xbox daha uzun soluklu götürecekmiş...
  11. Q

Çözüldü✓ 12V 4 pin Girisi 5V 3 pin Girise Cevirebilir miyim?(Donusturucu ile takabilir miyim?)

Teşekkür ederim. RGB ve ARGB'yi buradan kontrol edebiliyoruz anladığım kadarıyla
  12. Q

Çözüldü✓ 12V 4 pin Girisi 5V 3 pin Girise Cevirebilir miyim?(Donusturucu ile takabilir miyim?)

Kontrolcü önerisi gelir mi. Aynı üründen banada lazım
  13. Q

Diş teli ne kadar sürer ?

Kullanabilirsin cevabını doktordan almıştım ondan söyledim, tabii kişiye bağlı
  14. Q

Braketler kırılabiliyormuş sert şeyler yememeye özen göstermesi yeterli olur.
  15. Q

Bilmiyorum kullanabilirsin dediler temizlik anlamındada normal diş fırçlarından çok daha etkili 5. ayım herhangi çıkma bir şey olmadı ki o kadar çabuk çıkabilecek bir şey değil diş teli.
Top Bottom