r103 isimli üyenin son içerikleri

1. R

Çözüldü✓ Chrome da youtube kasma sorunu

Sorun youtube ile chrome senkronizasyonunda belli kl 3 gündür durum bu ve onlarca konu onlarca forumda bu 3 günde açılmış. Tesadüf olamaz yani bilgisayarlarımız ile hiç bir alakası yok belli ki. Chrome güncelledim gene olmadı bu arada video kalitesini düşürseniz bile kasıyor buradan internetle...
  2. R

İlginç bir kasma sorunu

ama işlemciyi değiştidikten sonra olması nası bi tesadüf hani... hoş işlemciyi başka pc de de denedim tüm testelrini de yaptım sorunsuz duruyor yani bi anda olsa ssd den derim ama şu an işte acaba işlemci ekran kartına yeterli gücü veremiyor mu ekran kartına mı bişi oldu ssd mi sorunlu vs kafam...
  3. R

İlginç bir kasma sorunu

240 GB SSD ama 50 gb kadarı boş. 1,5 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Benim de aklıma ssd geldi aslında ama oyunda oralı olmayıp basit şeylerde takılması kafama yatmıyor.
  4. R

İlginç bir kasma sorunu

durup dururken masaüstünde oluyor, indirdiğim filmi izlerken oluyor, chrome da öylesine gezerken oluyor. Sistemin hiç yorulmadığı anlarda hep donuyor ama oyunda canavar oluyor bilgisayar hiç anlamadım.
  5. R

İlginç bir kasma sorunu

Arkadaşlar ilginç bir şekilde en yüksek ayarlarda oyun oynarken bile kasmayan bilgisayarım, film izlerken, masaüstündeyken ne bilim internette gezinirken 3-4 saniyelik donmalar yaşıyor. Saatlerce oynadığım oyunda fps drop bile yemezken bilgisayarım rölantide kullanırken acayip bir kasma sorunu...
  6. R

Dışardan ses almayan iyi yalıtımlı oyuncu kulaklığı ?

bütçem maks 1400 1500 zaten 4-5 bin bütçem olsa bura akonu açmama gerek kalmazdı çok iyi kulaklıklar var ama işte maalesef... teşekkürler yanıtlarınız için ama konu kapanmasın hala 2 günüm var tavsiyelere açığım
  7. R

bu masaüstü pcleri için ekstra aug eklentisini kullanınca 7.1 kaybolabiliyor diyeni bile duydum ama çabuk bozuluyor diyeni duymadım 3 gündür araştırıyorum zaten bu kulaklıkta vardı listemde. Büyük ihtimal alacağım ama 500 600 e alabileceğim bir kulaklıkla aynı performansı verirse üzülürüm :)
  8. R

bu fiyatlara daha iyisini tavsiye edebilecekseniz almayim ama sonuçta teknolojik aletler kimde ne kadar ömrü olacağı gerçekten şans maalesef.
  9. R

teşekkürler alacağım zaten başkası kaale alıp cevap atmamış eyvallah :)
  10. R

Başlıkta dediğim gibi Dışardan ses almayan iyi yalıtımlı oyuncu kulaklığı arıyorum. Arkadan vantilatör sesi içerden annemin yemek yapma sesi hepsini alıyor bu elimdeki James Donkey 720 Çift Speakerlı 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık. Hiç memnun değilim bütçem 1500 TL maksimum bari biraz dışrdan...
  11. R

Çözüldü✓ Oyunda mouse yan tuşları çalışmıyor.

Yeni bir mouse aldım AOC GM500 modeli. Bu yanlardaki tuşlar masaüstünde internette gezinirken çalışıyor ancak PUBG ye girdiğimde işlevi yok hiç bir şekilde çalışmıyor atama bile yapamıyorum oyun bu tuşları görmüyor. Tuş bozuk olsa masaüstünde de çalışmaz hani ne yapmam gerekiyor ?
  12. R

Sistemim çok iyi ama FPS Drop yaşıyorum

STEAM PUBG'de.
  13. R

Sistemim çok iyi ama FPS Drop yaşıyorum

Sistemim çok iyi ama FPS Drop yaşıyorum PUBG'de. Nedenini anlayamadım RAM'i de arttırdım en son çare gene sorun çözülmedi. 200 fps alıyorum sistem kasmıyor hiç bi yerde hiç bi alanda ama oyunda durup duruken drop yediriyor bana dakikada 2-3 kere. Neden olabilir ?
  14. R

PUBG için hangi ekran kartı ?

GIGABYTE GeForce RTX 3050 EAGLE OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı buna ne dersiniz ?
  15. R

PUBG için hangi ekran kartı ?

rtx 2060 yazınca karşıma 20 farklı şey çıkıyor başka sağlayıcılardan başka geliştirmeler vs. 7000 TL yi geçmeyen alabileceğim en iyi 2060 opsiyonu nedir sizce
Top Bottom