Raccoon_playz222 isimli üyenin son içerikleri

1. Raccoon_playz222

PC sebepsiz ve rastgele donuyor

PC kendiliğinden 1 fps e falan düşüyor oyun olarak soylemiyorum mesela google açmaya çalısıyorum 8 9 sanıye sonra açılıyor her şey donuyor pc yi kapatıp açmadan da düzelmiyor neden olabilir sizce sistemim de iyi
  2. Raccoon_playz222

Pc gereğinden düşük mü fps veriyor ?

dostum darboğaz yediğimi düşünmüyorum işlemci gücünü %98 e sınırladım zaten ona rağmen darboğaz olacak şekilde fark çıkmıyor başka bi nedeni olması lazım ayrıca %98 e sınırlamamın nedeni de %100 yapınca işlemci 85 derecelere çıkıyor intel stok fan kullandığımdan inmiyor işlemci ömrü azalmasın...
  3. Raccoon_playz222

Pc gereğinden düşük mü fps veriyor ?

Merhabalar ben pc mi ağustosta aldım özellikleri aşağıda yazıyor ilk aldığımdan beri sanki yavaş yavaş oyun fpsleri düşmeye başlıyor gibiydi öncelerde takmadım ama benden çok daha düşük pcye sahip olan arkadaşlarım benden yüksek grafiklerde yüksek fpsler alıyorlar ben anlamadım bi yerde hata mı...
  4. Raccoon_playz222

Dünya ülkelerinin penis boyları

bro bu konu ne
  5. Raccoon_playz222

Steamde benden habersiz harcama yapılmış

kanka çok bilgili değilim ama bi tık çalınmış gibi
  6. Raccoon_playz222

En ucuz VP nereden alınır?

usta nası mantık bu hahahahha belki adamın hobisi bu buna para vermek istiyor zevki o belki hem dönerle ne alakası var ?
  7. Raccoon_playz222

En ucuz VP nereden alınır?

hocam zaten bu konu hakkında bir sürü konu açılmış onları inceleyerek cevaplar bulabilirsiniz not; riotun *** şimdiden hayırlı olsun vp niz
  8. Raccoon_playz222

Çalıntı kredi kartıyla atılan oyun

aga bana ark oyun attıydı okulda öğrendim uzun bi süre sonra cc ile attığını yaklaşık 2 3 ay oldu şuan bi şey olmadı ama dikkat et öyle her hediyeyi kabul etme
  9. Raccoon_playz222

Spor salonu mevzusu yardım

aga bak ben de 180 boyundayım başladıpımda 54 kiloydum şuan 65 kilo oldum daha devam ediyorum sana önereceğim şeyler 1 kesinlikle antrenmana geldiğin gibi direk gir bisiklet fln onları yap ısın ardından ağırlık çalış hem kalori yakarsın hem de kilonu kas kütlesine çevirirsin çok ağır yapmana...
  10. Raccoon_playz222

hangi hazır sistem alınmalı

6750 xt çok fark yok zten 200 TL alınır
  11. Raccoon_playz222

İşlemci gHz ve Kullanım sorunu

sıcaklık değerlerim normal kullanım bi süre sonra %5 lere 3lere düşüyor ama hız hep 3 ve 4 ghz arası dolanıyor valla bişi olur diye korkuyorum : )
  12. Raccoon_playz222

İşlemci gHz ve Kullanım sorunu

Merhabalar ben işlemci oyunlarda ısınıyor diye gücünü ayarlardan min.%98 max.%98 e çekmiştim yani %98 de eçalışıyordu fakat turbo kapanıyordu bende onu şimdi min.%100 max.100 e çektim ama boşta 4 ghz lerrde dolanıyor bu normal mi değilse nasıl düzeltebilirim...
  13. Raccoon_playz222

Aşırı sessiz mekanik klavye önerisi

1200 TL ye sessiz bulursun fakat diğer özellikleri için çok daha fazla para bayman gerekir ve ayrıca 1200 TL'ye istediğin özellikte bulsanda çok kaliteli olmaz
  14. Raccoon_playz222

En Fazla 800 900 Li̇ralik Kulaklik Öneri̇si̇ :)

kulaklığın üstünde mikrtofon tuşu olabilir belki ondandır
  15. Raccoon_playz222

İşlemci soğutucu önerisi

140 mm ye kadar olan bildğiniz iyi bir işlemci soğutucusu var mıdır kule tipi yardım ederseniz çok sevinirim
Top Bottom