racering isimli üyenin son içerikleri

1. R

1200₺ PC YENILEME ONERISI

İşlemci kalsın, ramini 2+2 4gb yap 8 destekliyorsa 4+4 8gb yap. Ekran kartı olarak hd 5570, gt 630, gt 730, gts250, r7 240, alabilirsin. hepsiylede gta5 cs go rahat şekilde oynarsın. Oyunlara etkisi olmayacak ama kullanım hızın uçsun istiyorsan ssd al birde .
  2. R

3200tl sıfır PC TOPLAMA

700e toplasam olmuyor 3e yapıyorum yine olmuyor
  3. R

3200tl sıfır PC TOPLAMA

Arkadaşlar ne yapsam etsem ekran kartı bulamıyorum bu abi en giriş seviyesi sıfır pc toplama yapmış ekran kartı daha iyi bulabilirseniz onu alın diyor. Sizce ekran kartı hariç tüm parçaları alsam daha iyi bir ekran kartı bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim..
  4. R

3200TL BÜTÇE İLE SIFIR SİSTEM TOPLAMA

sıfır toplamak istiyorum 1616511537 sıfır olsun istiyorum
  5. R

3200TL BÜTÇE İLE SIFIR SİSTEM TOPLAMA

Arkadaşlar ne yapsam etsem ekran kartı bulamıyorum bu abi en giriş seviyesi sıfır pc toplama yapmış ekran kartı daha iyi bulabilirseniz onu alın diyor. Sizce ekran kartı hariç tüm parçaları alsam daha iyi bir ekran kartı bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim..
  6. R

En iyi toplama pc yapan YouTuber Kimdir?

Bu adamı yeni keşfettim cidden iyi FişekBilgisayar - YouTube
  7. R

Fişekbilgisayar diye kanal gördüm sizce nasıl?

ama sistemde xeon e3 1220 v2 kullanmış r3 1200den daha performanslı senin söylediğin işlemciler çok kötü ssd de yok, yazdığın kartların yarısından güçlü gtx580 ve senin piyasadan haberin yok sanırım.
  8. R

Fişekbilgisayar diye kanal gördüm sizce nasıl?

Arkadaşlar videolarını izledim cidden iyi pcler çıkarıyor sizin görüşleriniz nedir Mesela bu son videodaki sistemde kasayı rgb almak yerine 2.el boş alırsanız 1500 liraya gelir sistem diyor. 1500liraya daha iyi fps alabilir miyim ? 1800TL BÜTÇE İLE YÜREK HOPLATAN YARISI SIFIR SİSTEM TOPLADIK...
Top Bottom