Ragnar Adamdır isimli üyenin son içerikleri

1. Ragnar Adamdır

B ehliyetine A2 ekletmek icin ne yapmaliyim?

Kanka normal ziraatden ödemeler kısmıyla ödenmiyormu ne sordugunu anlayamadım tamda
  2. Ragnar Adamdır

İsmail Kartal 🦅 devam etmeli

Hocam, elinize sağlık. Bir Galatasaraylı olarak, sizinle aynı fikirdeyim. İnanın, bizim de Okan Buruk gibi bir şansımız olmasa, çok da iyi bir senaryo gözükmüyordu önümüzde. Okan hoca gelmeden önce hâlâ Fatih Terim sesleri çıkıyordu insanlardan, saçmalık ötesi geliyordu zaten. Bana göre, bir...
  3. Ragnar Adamdır

counter strike 2 de kasa açma

Hocam ben geçen sene para ihtiyacımdan yılların birikmişi kasalarımı sattım çok pişmanım bu sene hem dolara geçme muhabbeti hemde cs2 de değer artışı falan inanılmaz ucuza gitti satma kalsın bence daha da değerlenecek diyorlar
  4. Ragnar Adamdır

arkadaş bu oyunda bir tane bile mutlu son olmazmı

Hocam, inanır mısınız, aynı şeyi düşünüyorum. Cyberpunk düzenlendi, güncellendi falan derken oynamak için oyunun oturmasını bekledim ve başlayacağım. Yakın zamanda onu da bitirip Detroit'e geçmeyi planlıyordum. Bu yorumunuzu görünce bayağı bir şaşırdım. Cyberpunk'tan sonra Detroit sıkar mı...
  5. Ragnar Adamdır

Fiyat performans mı? İnova Kapaklı elektrikli ızgara incelemem

Hocam ben bunu alıcam sanırım tavuk göğsü yapacağım çoğunlukla siz tam memnunsunuz değilmi tavuk performansından lezzeti güzelmi yani çünkü haşlayıp haşlayıp yemekten sıkıldım artık
  6. Ragnar Adamdır

Fiyat performans mı? İnova Kapaklı elektrikli ızgara incelemem

Ürün linki atarmısınız hocam
  7. Ragnar Adamdır

Her şeyi hatırlama problemi

Dediğim gibi yapacağın görüşmeler senin kafandaki düşünceleri olumlu anlamda ilerletip sana pozitif gelişmeler yaşatabilir eğer olurda görüşürsen ne gibi değişikler olduğunu burada bize söylemeyi unutma
  8. Ragnar Adamdır

Her şeyi hatırlama problemi

Bu durumun psikolojik bir hastalık olup olmadığını değerlendirmek için bir psikolog veya psikiyatristten profesyonel bir görüş almak en doğrusu bence. Ancak zihinsel olarak sıkıntı yaşadığını ve bunun günlük yaşamını olumsuz etkilediğini söylüyorsun. Ailenin bu konuda fikirleri ne olursa olsun...
  9. Ragnar Adamdır

Çözüldü✓ FC 24 oyun açılırken mavi ekran alıyorum

Arkadaşlar bugün bizim çocuklarla 3-4 el cs de seçkin kastım sonra forzada yanladık bide FC 24 atalım dedik ama en başta ea anticheat programı yüklenirken yarısında mavi ekran geliyor pc de hemen yüzde 100 olup restart atıyor bilgisayar diğer oyunlarda bi sıkıntı yok sadece fifada bu sorun var...
  10. Ragnar Adamdır

ea fc 24 açınca pc çöküyor

Bende aynı sorunu yaşıyorum şuan düzelttinmi
  11. Ragnar Adamdır

🌍Uzayda yaşam olduğuna inanıyor musunuz ?

Bilmem kaç milyar yıllık bir evrende, 200 bin 300 bin yıllık bir varlık insanlar. Öyle büyük kafalı uzaylılar olmasa da başka bir varlık, bir canlının olmama ihtimali yok bence.
  12. Ragnar Adamdır

Slayt gösterisi yardım lazım

Hocam biliyormusunuz ücretsiz olanları
  13. Ragnar Adamdır

Hangi yapay zeka paralımı
  14. Ragnar Adamdır

Arkadaşlar Daire ve Daire Diliminin Alanı adlı bi slayt gösterisi hazırlamam gerek kardeşim için ama çok üşeniyorum internette hazır bi sayfada buldum ama inmiyor yardımcı olabilecek varmı siz farklı bi yerden yada aynı yerden indirip buraya powerpoint sunusu olarak atabilirsiniz direkt yada link
  15. Ragnar Adamdır

Luka 2 aldım h.o/g.o?

Ben bu ayakkabıyı hiç beğenmedim hocam yalan yok ama beğenen kesimde var bişey diyemiyeceğim
Top Bottom