Raxlayt isimli üyenin son içerikleri

1. Raxlayt

dövme sivil havacılıkta engel mi

valla bende sanmiyorum sıkça sorular sorularda da böyle bişi yok
  2. Raxlayt

usta bu sivil havacılık ya thynin cadet programi için askeri ile alakalı değil 1713126182 zaten sss de kabin bölümünde yasak dövme ve yara izi benim istediğim bölüm kokpit bölümü thy nin cadet programları oluyo f/o yardımcı pilot yetiştirme kurslari
  3. Raxlayt

dövme sivil havacılıkta engelmi thy gibi firmalarda konu dışı bi yazi valla belki pilot veya pilot adaylari vardir diye sorayim dedim forumda varsa birileri aydınlatabilir mi
  4. Raxlayt

merhaba kasa rgb ışıkları yanmıyor anakartım gözükmüyor

merhaba anakartım da mı sorun kasada mı bilimyorum ama kasanın rgb ışıkları yanmıyor anakart asus tuf normalde anakart rgb ışık ayarlama kısmında gözükürdü artık sadece mouse gözüküyor bunun sebebi nedir kasa corsair carbide serisi icue uygulamasında da bişi yok yardımcı olur musunuz
  5. Raxlayt

iphoneda ekran süresi nasıl kapatılır

telefonda ekran süresi batarya harcadığı için onu açtım ama şimdi kapatamıyorum sadece uygulama ve web sitesi etkinliğini kapat seçeneği var başka bir iphoneda direk ekran süresini kapat var bilen birisi vasa yardımcı olabilir mi
  6. Raxlayt

cs2 de kasa düşürme sistemi nasıl

1 kasa çıksa yine kafi 20 30 ediyor görcez bakalım
  7. Raxlayt

bir kasa birde skin çıktı aldım onları 1696067348 bundan sonra hep seçme hakkı olcak demi
  8. Raxlayt

geçen cs2 de seviye atladım item seçme ekranından item geldi bir kasa ve bir de skin csgo da her çarşambadan çarşambaya sıfırlanıyor du bunda da aynı mı
  9. Raxlayt

monitör de HD color ayarları nasıl olması

monitörüm monster aryond a24 monitör de hdr açtığım da hd color seçenekleri var aşağıda onu hangi seviyede bırakmalıyım birde hdr yi açacağım zaman monitör modunu hangi ayarda tutmalıyım
  10. Raxlayt

ramleri 4000 mhz yapınca mavi ekran veriyor

peki voltajı nasıl arttırcam ya o şeylerden çok anlamıyorum
  11. Raxlayt

ramleri 4000 mhz yapınca mavi ekran veriyor

elimde ripjaws ram var 3600 mhz ramleri 4000 mhz yapınca mavi ekran veriyor 3933 de çalışınca sıkıntı olmuyor ama voltaj 1.35 de acaba o yüzden olablir mi anakart asus tuf b450 plus 2 sitesinde max 4400 yazıyo
  12. Raxlayt

rame oc yapınca mavi ekran hatası veriyor

dostlar elimde ripjaws 3600mhz çift modül 16 gb ram var apu sistem kullanıyorum fps artması için de oc yaptım şuan 3933 de çalışıyor ama 4000e alınca pc mavi ekran veriyor. Anakart asus tuf b450 plus 2 sitede Max 4400 yazıyo bi yardom eder msiniz
  13. Raxlayt

sistem orta seviye ama ets 2 gibi bir oyunda 20 fps alıyorum

hocam sistem orta apu işlemci ryzen3 4300 ge var ets 2 oyunua girdiğimde 20 25 fps alıyorum singleplayer da sistemde forza 5 var onda bile orta yüksek ayarlarda 30 fps nin altna çok kalabalık ortamlarda düşüyor onun haricinde 40 fps civarı ets forza gibi bi oyun değil neden böye yapıyo bilgisi...
  14. Raxlayt

Öneri İnternet operatör önerisi

aga kablonet altyapısı var apartmanda türk telekomdan sorgulama yaptım bu adreste fibernet kullanılabilir diyor
  15. Raxlayt

Öneri İnternet operatör önerisi

tamamdır sağolasın
Top Bottom