rebertiger isimli üyenin son içerikleri

1. R

5500 TL yurtdisi iphone xs alinir mi ?

Yurtdışı IPhone almak pek mantıklı değil bence, birkaç ayda bir uzattırman gerek var iyi para istiyorlar. Ben yurtiçi bakmanı tavsiye ederim.
  2. R

SSD yazma hızı düşüklüğü

Herkese selam adata su630 ssd'min yazma hızı düşük çıkıyor sorun var mıdır? Gta5 indirdim epicten bugün yazma kısmında 520 fln yazıyordu
  3. R

1 haftalık sistemde GTA 5 takılma sorunu

Grafikleri düzelttikten sonra vsync açıp denedim az önce. Vsync açıkken olmadı.bu sorunun nedeni de freesync sanırım bir DP kablosu almak çözüm olacaktır. İlginize teşekkürler hocam
  4. R

Hayır vsync ile olmuyor 1611669162 Haa pardon menüdekini soruyorsanız menüde vsync açık olsa da oluyor
  5. R

Herkese çok teşekkür ederim oyundaki takılma çözüldü. Advanced graphics ile oynadim biraz sorun düzeldi. Peki bir sorun daha var menüde ilk açıldığında bı 10fpsye falan düşüyor bu normal midir? 144hz olduğu ve freesync açık olmadığı için normal karşılıyorum fakat sizi de fikrinizi alayım ( DP...
  6. R

Tabii atıyorum hemen 1611667614 O nedir hocam bir bilgim yok?
  7. R

Hayır FPS düşmüyor sadece takılıyor ve ekran kartı kullanımı düşüyor. 144hz monitör 1611667521 İmkansız hocam bu işlemci 2070 bile besler
  8. R

Selam herkese 1 hafta önce ryzen 5 3600 işlemci MSI GTX 1660super ekran kartı MSI b450m pro Max li bir sistem aldım. Kapalı alanlarda takılma yapıyor. 120fps civarı ultrada. Ekran kartı kullanımında sorun yok ısılarda sorun yok ama ekran kartı kullanımı dusuyor. Sorun neyden kaynaklanıyor...
  9. R

1920x1080 monitör önerisi

1100 TL ye Acer eg220qp aldım 2 gün önce.baya sevdim. Ne amaçla alıyorsunuz bilmiyorum ama oyun içinse tercih edebilirsiniz. Tn panel 144hz 1 MS.
  10. R

NUMPADSİZ KLAVYE ÖNERİSİ

https://m.trendyol.com/gamenote/kb435l-kablolu-mekanik-gaming-klavye-p-71629893 bende bu var outemu blue switch güzel bir klavye
  11. R

250TL Bütçe İle Klavye Önerisi

https://m.trendyol.com/gamenote/kb435l-kablolu-mekanik-gaming-klavye-p-71629893 Ben bunu aldım f/p olarak çok iyi. Blue switch outemu.
  12. R

REDMİ NOTE 8 'REDMİ BY XİAOMİ UNLOCKED'DA KALIYOR'

Garantili ise garantiye yollayın. Eğer telefoncudan aldıysanız oraya götürün IMEI uçurmadan yazılım atsınlar. Eğer biraz anlıyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz
  13. R

REDMİ NOTE 8 'REDMİ BY XİAOMİ UNLOCKED'DA KALIYOR'

Yurtdışı mı cihaz
  14. R

Bu sistem oyun oynatır mı ?

Fena değil sistem. e spor oyunları ve gta5 gibi biraz eski ama iyi grafiki oyunları oynatır
  15. R

mosso wildfire için amörtisör önerisi

Fiyat aralığınızı bilmiyorum fakat ikinci elden temiz sorunsuz bir sr suntour xcr veya rockshox tora vs bulunursa alınabilir. 1611210270
Top Bottom