Recep5555 isimli üyenin son içerikleri

1. R

Sunucu server eve kurmak

2. R

Sunucu server eve kurmak

Link atarmısın
  3. R

Sunucu server eve kurmak

Sunucu server sistemini nasıl eve kurabilirim
  4. R

Assetto Corsa penaltı hatası veriyor

Assetto Corsa kendi sunucuma girince penaltı cezası veriyor. Nasıl düzeltebilirim? Content Managerden oynuyorum
  5. R

Assetto Corsa server açma sorunu

sa ben assetto corsa da server kurmak istiyorum fakat assetto corsa server managerden start servera basınca cmd normalde kapanmaması lazım ama kapanıyor neden olabilir?
  6. R

Assetto Corsa server açma sorunu

sa ben assetto corsa da server kurmak istiyorum fakat assetto corsa server managerden start servera basınca cmd normalde kapanmaması lazım ama kapanıyor neden olabilir?
  7. R

assetto corsa server sorunu

Assetto Corsa da Server açıyorum ama arkadaşimda gözükmüyor
  8. R

assetto server sorunu

Assetto corsa da server oluşturdum ama oluşturduğum server arkadaşımda gözükmüyor
  9. R

assetto server sorunu

Assetto corsa da server oluşturdum ama oluşturduğum server arkadaşımda gözükmüyor
  10. R

Assetto corsa sorunu

11. R

Klavyemin bütün tuşları çalışmıyor

Klavyemin bütün tuşları çalışmıyor markası rampage x jammer kb-r57
  12. R

Bilgisayarımı şifresi giriyorum ama açılmıyor

Bilgisayarımı şifresi giriyorum ama açılmıyor
  13. R

Rampage x jammer kb-r57

Rampage x jammer kb-r57 bütün tuşları çalışmıyor ne yapmalıyım driver ını guncelledim tak çıkar yaptım olmuyor
  14. R

Rampage x jammer kb-r57

Rampage x jammer kb-r57 bütün tuşları çalışmıyor ne yapmalıyım driver ını guncelledim tak çıkar yaptım olmuyor
  15. R

Eve 2 modem bağlamak

Bende 2 modem var 1.modem ana modem 2. Modemi ana modeme takabilirmiyim youtubede var benzeri de yine de sormak istedim ikisinde türktelekom modemi
Top Bottom