RecepSecme isimli üyenin son içerikleri

1. RecepSecme

Youtube Kanalı açtım, tavsiyelerinize açığım

Evet seri olmaları mantıklı hem küçük küçük editler bazen de 10dklik rekabetçi tarzda videolar düşünüyorum evet gelişmek artık daha zor benim de öyle büyük hedeflerim yok gelecekte dönüp baktığımda eğlenmiş birilerini de eğlendirmiş olim bana yeter
  2. RecepSecme

Teşekkür ederim yorumun için evet piyasayı takip etmeye çalışıyorum ama şuan fps oyunları hariç oyun oynayamıyorum lakin yeni çıkan village oyunu bile kaç para ama pes etmemek için elimden geleni yapıcam tekrar teşekkür ederim yorumun için
  3. RecepSecme

Tabi orası ayrı ama önceden duyulmamış olsa bile inceleyip o oyunu begensem överdim ama ne marka olursa olsun kötü bi oyun övülmez bence ya
  4. RecepSecme

Yok ya o konuda çizgimi bozmicamı düşünüyorum ama para bu değiştirebilir derler insanı bi bakmışız yıllar sonra bu yazıyı yüzüme vuruyorlar gwhwgwhwga
  5. RecepSecme

Yardım M.2 vidam yalama yaptı

Bi bu kaldı denemediğim ama kendime güvenmiyorum bu konuda hiç
  6. RecepSecme

Anakart elimde kalana kadar her şeyi denicem galiba hajwgwhwga Yarın bunu da denicem teşekkür ederim olup olmadığını söylerim 1617215791 Kasadaki m2 vidası yaylı vida galiba herkes de mi öyle bilmiyorum böyle bir bilgi aldım az once
  7. RecepSecme

Mıknatıslı tornavida elimde yok onu daha deneyemedim yarın nalbur vb biyere gidip ödünç almayı düşünüyorum
  8. RecepSecme

Bant denedim ama olmadı belkide bant ince kaldı bilmiyorum 1617180721 Bi lastik kaldı yapmadığım o da evde yok alıp yapıcam bugün 1617186845 Lastikle denedim yine fayda olmadı pense ile döndürmeyi düşünüyorum ama onda da korkuyorum
  9. RecepSecme

Tornavida dönmüyor ama mıknatıslı olan ise yarar mı
  10. RecepSecme

Nasıl çekirtererek döndürücem 1617111441 Evet tornavida boşa dönüyor bantı vidaya mı yoksa tornavidaya mı yapıştırim
  11. RecepSecme

Kasamda sata ssd kullanıyorum ve yeni m.2 ssd aldım ve kasada m.2 yuvasında zaten vidam var ama yalama olduğu için çıkaramıyorum ne yapabilirim şimdiden teşekkür ederim
  12. RecepSecme

Teşekkür ederim umarım bunu da video kısmına aktarabilirim ınsallah 1614255094 Büyük ihtimal ama hiç geçmişte anım yok bari arkadaşlarımla eğlendiğim anılar olarak kalsın belki 1 2 kişiyi de güldürürsek bizden alası yok 1614255152 Tek isteğim bu cidden umarım olabilirim teşekkür ederim değerli...
  13. RecepSecme

Teşekkür ederim yorumun için ben hem gelecekte dönüp baktığımda hatıra kalsın hemde bu işim tutarsa belkide geleceğim için büyük bir adım olucak biraz bile büyüsem bana yardımcı olan yanımda olan 1 2 arkadaşım ve burdan destekleyen insanları asla unutmicam. Introda ki keseceğim kısım o kadar pek...
Top Bottom