Redmental isimli üyenin son içerikleri

1. Redmental

Öneri 900-1000 TL SSD Önerisi

Zaten şu an Samsung 860 EVO 250 GB takılı hocam sistemde. Yetmediği için yeni almak istiyorum.
  2. Redmental

Öneri 900-1000 TL SSD Önerisi

480-500-512 GB'lık yeni bir SSD almak istiyorum yaklaşık 1000 TL bir bütçem var ancak M.2 olursa daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.
  3. Redmental

Yardım B450M S2H Razer Black Shark V2 X kaldırır mı?

ses kartı alsam iş görür mü ?
  4. Redmental

Yardım B450M S2H Razer Black Shark V2 X kaldırır mı?

Blackshark V2 X almaya karar verdim ancak anakartın ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum. Bu mikrofona etki eder mi onu da bilmiyorum, benim için mikrofon da önemli. Anakartın ses kartı Realtek ALC887. Eğer mikrofona güzel bir etkisi olacaksa ve kulaklığın ayarlarıyla iyice oynayabileceksem bir...
  5. Redmental

Öneri 1000-1200 TL Kulaklık Önerisi

1000-1200 civarında bütçem var mikrofonu güzel olan bir kulaklık arıyorum.
  6. Redmental

Eve yarasa girdi ne yapmalıyım?

Üstüme battaniye aldım havluyla birine vurdum öldü sanırım faraş ile dışarıya attım diğerleri de camdan çıktı gitti.
  7. Redmental

Eve yarasa girdi ne yapmalıyım?

1.30 saat önce odamda otururken 1 tane yarasa girdi sonra 3 oldular odanın içinde dönüp duruyorlar ışık açık kapı kapalı ve kapı aralığından bakıyorum bir türlü gitmiyorlar odanın içinde bir yere kondular muhtemelen. Yarasalardan aşırı derecede korkuyorum tek başıma yaşıyorum kimi aramalıyım?
  8. Redmental

Öneri VDSL Modem Tavsiyesi

600 700 lira kadar bir bütçem var. TurkNet aboneliği aldım ancak oturduğum yerde fiber altyapı yok en fazla 75 mbps kadar destekliyor. F/P bir şey almak istiyorum öneriniz nedir ?
  9. Redmental

Yardım TurkNet port açmak için para istiyor !

TurkNet kurulum ücreti yok diye biliyordum ?
  10. Redmental

İnternette baktığımda 600 TL (200 x 3 ay taksit) kurulum ücreti görünüyor. Port ücreti saçmalığını bende anlamadım. Şikayet kaydı oluşturdum gün içinde beni arayacaklar.
  11. Redmental

Bana o şekilde aktarmadı müşteri temsilcisi. Port ücreti çıkıyor dedi.
  12. Redmental

Birkaç gün önce başka bir şehirden Kırşehir merkezine taşındım. Oturduğum bina 6 7 yıllık. Altyapıyı sorguladığımda oturduğum binada 100 Mbps hızında, yanımdaki binalarda da 100 Mbps, 83 Mbps, 66 Mbps hızında internet paketi alınabiliyor. Bugün abonelik başvurusu için TurkNet'i aradığımda bana...
  13. Redmental

Yks tercihlerim iyi mi ?

Neden hocam ?
  14. Redmental

300 TL Basketbol topu önerisi

Bu fiyatlara daha iyisi yok. https://www.akakce.com/basketbol-topu/en-ucuz-spalding-tf-150-no7-fiyati,823578.html
Top Bottom