Redorphin isimli üyenin son içerikleri

1. R

Hangi modemi almalıyım vdsl altyapı

Keenetic Carrier DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router https://app.hb.biz/4pwGXXOeM8jD Superonlinedan Turknete geçiş yaptım superonline ın modemini iade yapacağım o yüzden yeni modem bakıyorum.Bu modem sizce nasıldır biraz bakındım güzel...
  2. R

Başlangıç seviyesi makina

Hocam deneme amaçlı alacağım için bu kadar büyük meblağ odemeyemem.Varsa daha cep yormayan bir şey
  3. R

Başlangıç seviyesi makina

Merhaba arkadaşlar yeni hobi edinmek amacıyla fotoğraf çekmeye başlamak istiyorum.Makınayi deneme amaçlı olduğu için ikinci el almayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz bir makina varsa söylerseniz çok sevinirim.
  4. R

3000TL Spor ayakkabı

3000TL bütçe var spor ayakkabı almayı düşünüyorum.Tercihen Nike fakat farklı markada olur.Basketbol ayakkabısı tarzı bir ayakkabı istiyorum fakat günlük kullanicam salonda değil.Tavsiyelerinizi bekliyorum
  5. R

PCX125 KASK ÖNERİSİ

yaşadığım şehirde trafik falan çok olmuyor, gündüz vs tam kask çok sıkıyor.Tabii ki daha güvenli tam kask ama dediğim gibi sıkıntılı biraz
  6. R

PCX125 KASK ÖNERİSİ

Merhaba 1800 lira bütçem var şehir içinde takmak için yarım kask arıyorum.Şehir dışı için LS2 tam kaskım var.Pcx125 için
  7. R

Kulak içi kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba oyun oynarken kullanmak için kulak içi kulaklık arıyorum mikrafonlu olursa güzel olur.Bütçem aşırı fazla değil yardımcı olursanız sevinirim
  8. R

Monster Abra A5 Switchable Graphics

Arkadaşlar merhaba Monster Abra A5 v16..6.8 model laptop kullanıyorum.NIS özelliğini açabilmek için switchable graphics özelliğini biostan açmak lazımmış fakat benim bios ekranımda o seçeneği bulamadım.Yardımcı olur musunuz? 1686041371 GPU Switch diye geçiyormuş özellik.
  9. R

FİFA23 gamepass geldi

Arkadaşlar dün itibariyle fifa 23 gamepass e gelmiş fakat oyunu indirmede sorun yaşıyorum gamepassten giriyorum yükle tuşuna tıklıyorum ea in uygulamasına atıyor ama ne indirme başlıyor ne bir şey.Nasıl çözebilirim
  10. R

FİFA 23 ULTİMATE edition

ne kadar coins veriyor
  11. R

FİFA 23 ULTİMATE edition

Arkadaşlar fifa 23 ultimate edition alınca tam olarak elimize ne geçiyor bize ne veriyor oyun
  12. R

3000Tl ayakkabı önerisi

bütçem 3000 hocam bu ayakkabı 5000😄
  13. R

3000Tl ayakkabı önerisi

hangi modeli var hocam
  14. R

3000Tl ayakkabı önerisi

Arkadaşlar 3000tl bütçem var ve ayakkabı almak istiyorum daha çok günlük giyeceğim spor bir ayakkabı istiyorum.Tercihim nike ama güzel ayakkabı varsa bildiğiniz bakarım.Önerilerinizi bekliyorum
  15. R

XMAX 125 ABS HAKKINDA

Bakımda sorun yok hocam.Babamda pcx pek sevmiyor ondan xmax alicaz gibi duruyor.Xmax büyük bir motor ya internette 125lik motor nasıl bu kasayı taşıyacak gibi bir şey okumuştum.Herhangi bir sorun oluyor mu?
Top Bottom