respawies isimli üyenin son içerikleri

1. respawies

STEAM OYUN YASAKLANMASI YAZISI 7 YIL SONRA HALA DURUYOR

Merhaba, yabancı ve türkçe forumlarda 7 yıl dolmadan önce detaylıca araştırmıştım ve 7 yıl süreyi geçmesine rağmen profilimdeki kırmızı " Kayıtlarda 1 oyun yasaklanması | Bilgi En son 2624 gün önce yasaklandı Yasaklama Geçmişini Görüntüle" yazısı hala duruyor. steam destekle iletişime...
  2. respawies

STEAM SİZDEDE YAVAŞMI?

Merhaba, uzun süredir özellikle topluluk pazarında olmak üzere steamda aşırı yavaşlık hissediyorum. özellikle topluluk pazarında sürekli "hata oluştu" gibi hatalar verip çökmesi ve sürekli sayfayı yenilemem gerekmesi artık mental olarak yoruyor beni. Sizdede öylemi yoksa benmi sorun yaşıyorum...
  3. respawies

STEAM VAC YAZISI KALKMADI?

Anladım teşekkürler. Zaten VAC kalkmıyor sadece profili kirleten kırmızı yazı görünmez oluyor.
  4. respawies

bazı kişilerde kalkmış gözüküyor bazılarında duruyor o nasıl iş anlamadım 🤠
  5. respawies

Merhaba, uzun süredir doğru olduğunu sandığım birşeyin maalesef gerçek olmadığını öğrendim yada bir sorun var. İnternette araştırdığınızda heryerde 7 yıl yani 2555 günü geçen VAC yasaklanmalarının profildeki kırmızı yazısı silindiği söyleniyor. ve bu yazı sadece steam çalışanları ve yetkililere...
  6. respawies

STEAM TOPLULUK PAZARI FİYATLARI

Merhaba, tam olarak mantığını çözemediğim için sorma gereği duydum. elimde CS2 den bir bıçak var "Shadow daggers tiger tooth FN" bunun topluluk pazarı fiyatı 6900 TL bandında gözüküyor. ama yabancıların fiyatlandırmalarına ve ortalama satış fiyatlarına baktığımda 165 + 15 dolar ekstra floattan...
  7. respawies

★ Gölge Hançerler | Kaplan Dişi FN 0.007 FLOAT DEĞERLİMİ

bak bunu dedin bi oh dedim eyvallah daredevil kardeş
  8. respawies

navajayı bynogamede 5100tlye koyuyordum ilana tıklayan bile olmuyodu. gölge hançerin* piyasasına baktım 5500 civarına gidiyodu normal floatlısı. bende bunu 5800-6000ya satarsam kurtarır diye düşünüp aldım 1698620486 gölge hançer 1 ayda 20den fazla satmış navaja 2 tane satmış arada çok büyük...
  9. respawies

ST Navaja tiger tooth FN vardı birde üzerine az aşınmış ak47 anubis verdim. nakite çevirmek için 3-4 gündür bekliyorum bakan bile yok navajanın yüzüne o yüzden takas yaptım. iyi mi? yaptım bilemiyorum 1698620317 .
  10. respawies

Merhaba, takasla 0.007 float ★ Gölge Hançerler | Kaplan Dişi Factory new aldım fiyatına değer katarmı bu float?
  11. respawies

CS2 BIÇAK KAZANDIM NASIL NAKİTE ÇEVİREBİLİRİM

şuan 5250ye koydum ama görüntülenme bile almıyor maalesef https://www.bynogame.com/tr/oyunlar/csgo/skin/stat-trak-tm-navaja-knife-tiger-tooth-factory-new 1698590991 bugünde ilgilenen olmazsa düşürücem ancak bynogame komisyonu çok fazla alıyor diğer sitelere kıyasla. 4500e koyarsam 3900 gibi...
  12. respawies

6222 ama 2 haftadır fiyat sabit. diğer skinlerede baktım güncel değil fiyatlar
  13. respawies

Merhaba, keydropta çekilişten bıçak kazandım elimde ★ StatTrak™ Navaja Bıçağı | Kaplan Dişi Factory new float 0.04 renk 205 var steam fiyatı 6500-7000 arası geziyor şuanda. bunu nakite çevirmek istiyorum 5000tl kalsa elimde yeterli ama bynogame'e ilan açtım kimse bakmıyor. diğer sitelerde...
  14. respawies

Öneri AMD 5000 seri işlemciler

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-7-5800X3D-vs-AMD-Ryzen-9-5900X/m1817839vs4087 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-7-5800X3D-vs-AMD-Ryzen-7-5800X/m1817839vs4085
  15. respawies

GLORİOUS GMMK2 %96 BENZERİ MODÜLER TKL KLAVYE ÖNERİSİ

GLORİOUS GMMK2 %96 Modelinin beyaz versiyonunu çok beğendim ancak enter tuşunun küçük olması hiç hoşuma gitmedi. Mümkünse modüler istediğimde switchleri değişebiliceğim ve tercihen beyaz klavye önerilerinizi bekliyorum...
Top Bottom