Retr0x isimli üyenin son içerikleri

1. Retr0x

Team viewer ile uzaktan oyun oynama

hocam denemiştim çok gecikme oluyor yada görüntü oyuna geçince siyah oluyor
  2. Retr0x

Babam bana ders konusunda baskı yapıyor ne yapmalıyım?

hocam babanız sizin iyiliğiniz için söylüyor sınava az kaldı biraz daha sıkın dişinizi sonrasında istediğinizi yaparsınız 1714560918 hocam durum bende de aynı derse odaklanmakta sıkıntı yaşıyorum ama çalışmaktan başka şansım yok
  3. Retr0x

Öneri Yazıcıya kartuş tankı takmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ?

Teşekkür ederim epson alıcam muhtemelen
  4. Retr0x

anladım teşekkür ederim önerebileceğiniz yazıcı varsa önerebilirmisiniz
  5. Retr0x

Arkadaşlar bu yazıcıyı almayı düşünüyorum fazla bütçem olmadığı için bu yazıcıyı kartuş tankı takıp kullanmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı ? Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum .
  6. Retr0x

MSÜ FYT'ye Nasıl Hazırlanılmalı?

Hocam bende mülakatlara katılmıştım her sabah koşuya çıkardım koşu yapmadan önce ısınma hareketleri yapardım ardından 15dk ısınma koşusu yapardım 400m mesafeyi de google haritalardan mesafe ölçüp koşardım süre tutarak setler halinde yapardım ilk 3 set 100m sonra 3 set 200 sonraki 3 set 300 ama...
  7. Retr0x

MSÜ Yerleşme Hakkında

Hocam msü sınavı sadece mülakata hak kazanmak için işe yarıyor sonrasında etkisi yok fiziki yeterlilik ve sözlü mülakatı geçtikten sonra yks ile hepsi adp (aday değerlendirme puanını oluşturuyor)
  8. Retr0x

🔥İndirim İtopya 7 ürün 7 fırsat kampanyası

Razer Ornata V3 Mecha Membran Türkçe RGB Gaming Klavye nasıl kullanan var mı almayı düşünüyorum
  9. Retr0x

AMD Radeon RX 6700 XT oyunda anlık donma yaşıyorum.

Hocam aynı sorun bende de birkaç sefer olmuştu işlemcim aynı ekran kartım xfx swift modeli güç seçeneklerinden ayarı nihai performansa çektim ekran kartı profilim performans modunda biostan resize bar açıp amd smartaccess memort aktifledim ayrıca amd software adrenalin 23.12.1 sürümünü...
  10. Retr0x

Kasamın egzoz fanı yavaş dönüyor sorun nedir?

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır kasamın egzoz fanı pc ilk açıldığında yavaş dönüyor ve hafif tık tık gibi ses çıkarıyor oyuna girince fan hızlı çalıştığında düzeliyor ya da fan ayarlarında fanı max alıp geri normal moda alınca düzeliyor ama pc'yi yeniden başlattığımda tekrar aynı oluyor bu...
  11. Retr0x

Çözüldü✓ Samsung Ultra HD (4K) TV ses var görüntü yok

Hocam baktım ama gözükmüyor ya da göremiyorum garanti bittiyse ne kadar bir masrafı olur garanti kağıdını bulamıyorumda
  12. Retr0x

hocam baktım da şimdi sesler de bir gidip bir geliyor tv sürekli kapanıyor ışığı kırmızı oluyor sonra sönüp tekrar yanıyor kapanıp açılıyor kendiliğnden 1709658335 bu arada telefon feneri ile baktım hiçbirşey gözükmüyordu
  13. Retr0x

Arkadaşlar Samsung 58TU7000 Ultra HD (4K) TV (UE58TU7000U) bu tv'yi geçen yıl aldım odama ,ara sıra pc bağlayıp oyun oynuyorum veya film izliyorum dün açtığımda ekran siyah oldu ses vardı sonra kapattım açtığımda düzelmişti bugün tekrar oldu ama şimdi görüntü hiç gelmiyor ilk başta siyah bir...
  14. Retr0x

Forza Horizon 5 crack nereden indirilmeli

hocam korsan oyuna güven olmaz ama siz bilirsiniz
Top Bottom