RevenKalr isimli üyenin son içerikleri

1. RevenKalr

Öneri Okuldan sonra kuryelik ve kiralık motorla kuryelik

Hocam iş nereden buluyoruz, ben de kuryelik yapayım diyorum 2-3 ay
  2. RevenKalr

Ryzen 5 3600 rx6600xt darboğaz

Hocam ben cs2 de 160+ valoda 200+ oynuyordum drop yemeden. undervoltsj ve ghz sabitlemeyi deneyebilirsin. Ben 7600 le sorun yaşamıyorsam seninde yaşamaman lazım
  3. RevenKalr

FC 24 fpsi nasıl sabitleyebilirim?

dogru, kokten çözüm😅
  4. RevenKalr

FC 24 fpsi nasıl sabitleyebilirim?

fps limiti yok mu hocam grafik ayarlarinda?
  5. RevenKalr

Ryzen 5 3600 rx6600xt darboğaz

Hocam ben 4.2ghz 1.2v ile 3600 islemci kullaniyordum gecen haftaya kadar, 7600 ekran karti ile hic dert etmemistim performansi. Hangi oyunda sorun cekiyorsunuz?
  6. RevenKalr

XBOX SERİES S BANA UYGUN MU?

Hocam ps5 al bi de ps plus aldin mi keyfine bak
  7. RevenKalr

Fena ses vermeyen hoparlörler ne kadar?

Fiyatı fena değilmiş hocam, inceleme videolarına bakayım aklıma yatarsa alırım. Teşekkürler öneriniz için
  8. RevenKalr

yok hocam ev için, bilgisayar/playstation da falan kullanıcam
  9. RevenKalr

Arkadaşlar fiyatları falan hiç bilmiyorum, hem şarkı dinlemek için hem de ps yi taktığımda kullanabilmek için hoparlör arıyorum. Şöyle iş gören uygun fiyat performans, gerektiğinde yüksek ses verebilecek bir şey önerebilir misiniz?
  10. RevenKalr

Koşu ve günlük kullanım için ayakkabı önerisi

Tamamdır hocam teşekkür ederim :)
  11. RevenKalr

Koşu ve günlük kullanım için ayakkabı önerisi

Koşu ve günlük kullanım için ayakkabı arıyorum, 42-43 numara. bütçem maksimum 1600-1800 falan, ama daha uyguna varsa o da olur. https://www.lumberjack.com.tr/urun/lumberjack-helsinki-4fx-siyah-erkek-kosu-ayakkabisi-101500960 Aklımda bu var, ne diyorsunuz?
  12. RevenKalr

PS3 hen ve multiman yükledim ama oyun nasıl yükleyeceğim

Hocam bende de hen var, webman diye bişey indirdim düzeldi heralde. 1-2 oyun denedim açılıyordu, teşekkürler
  13. RevenKalr

Hocam mesajinizi biraz gec ggoruyoum kusura bakmayin, thanos diye bi magaza indirdim, oyunlar falan var ama girebilmek icin psn e giris yap diyor. psn e giris yapmaya calisincada sistemi guncelle yoksa giremezsin diyor ama sistem guncellenmiyor. ne yapacagim?
  14. RevenKalr

PS3 sürümüm 4.89 du, hen kurdum. Şu siyah olan multimani de kurdum içinde oyun olacak sanıyordum ama değilmiş. Nasıl yapacağım yardımcı olabilecek var mı?
  15. RevenKalr

S9fe+ mı S9fe mi İpad 9. nesil mi?

Hocam ucuz dandik kalemler iş görmeyebilir ama kaliteli çakma alırsan sorun olmaz. Ekranı küçük gelmedi, test çözmek not almak için gayet ideal. ekranın 16:9 olmamasından dolayı video veya film izlerken çok hoş olmuyor ama güzel tablet.
Top Bottom