Rexpow isimli üyenin son içerikleri

1. Rexpow

GT 740M ile kasmayacak hikayeli oyunlar önerir misiniz?

Selam herkese yurttayım ben sıkılıyorum bu erkan kartı ile kasamayacak vakit geçirilecek oyun önerir misiniz?
  2. Rexpow

8000 TL bütçe Laptop önerir misiniz?

Merhaba 2. el de olur farketmez temiz olması yeterli benim için hem ofis için hemde ara sıra kafa dağıtmalık csgo valorant girebilceğim bir laptop önerir misiniz? 8000 TL ye kadar kabulum
  3. Rexpow

15K ya RTX ekran kartı ve ısınma problemi olmuycak laptop öneriniz nedir

Arkadaşlar E ticaretle uğraşıyorum ve okumak için şehir değiştirmem lazım hem rahat oyun oynayabilceğim hemde işlerimi halledebilceğim ısınma problemi olmayan pc önerir misiniz?
  4. Rexpow

Sadece görüntü amaçlı ekran kartı

selam herkese arkadaşlar sadece görüntü amaçlı oyun oynamıycam e ticaretle uğraşıyorum işlemcim r5 3600 16gb ramim var ekran kartım vardı fakat sattım herneyse siz anladınız beni sadece görüntü amaçlı kart lazım win 11 ile uyumlu mümkünse 1000 tlyi geçmesin
  5. Rexpow

Amazon jp rtx 3060ti 112yen alınır mı?

Selamlar 44yene rtx 3050 var 112 yene rtx 3060 ti var ne zaman gelirse gelsin zamanı sorun değil ama bu fiyata alınır mı? sizce rtx 3060 ti almak istiyorum ben
  6. Rexpow

Valorant oynatabilcek sadece valo için en uygun ekran kartı önerir misiniz?

R5 3600 işemcim var 16 gb ram var 3200 mhz Kartım vardı rtx 3060 sattım yeni kart alcam yalnız o süreye kadar oyunu oynatacak bi kart lazım
  7. Rexpow

Valorant oynatabilcek sadece valo için en uygun ekran kartı önerir misiniz?

Merhabalar başlığa yazmışım konuyu sadece valorant oynatacak en ucuz ekran kartını atarmısınız rica etsem
  8. Rexpow

Rtx 3050 vs Gtx 1660S hangisini almalıyım sizce Eth kazım için

Şimdi arkadaşlar 8000 TL bütcem var ama bu paraya bu iki karttan hangisini alsam daha çok getirisi olur veya sizinde önerebileceğiniz bir kart varmı bu paraya
  9. Rexpow

Mining yapılır mı bu dönemde?

Valla onu söyleyemem yatırım tavsiyesi olur yoksa ve BEN YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE YAPMIYORUM binance gibi borsalardan neyin yükselişte olduğunu takip edebilirsin
  10. Rexpow

Mining yapılır mı bu dönemde?

Yani açıkcası çok iyi bi iş değil ha tamam hiç bişey yapmadan bişeyler kazanıyorsun ama biticek gibi zaten bu yılın sonunda avax ve 1 tane daha coin var eth geçiceğini söylüyo uzmanlar alıp da 1kaç ay için yapmasın onun yerine yatırım yapsın o paraya
  11. Rexpow

Lol miner rtx 2060 hata

Trex minera geç o zaman nvidia kartlarda en iyi çalışan o
  12. Rexpow

Rtx 2060 tek kartla mining

Yani yap tabi sana kalmış ben rtx 3060 la yapıyom yine tek kart 1 ay önce 30 TL kazanıyodum günde şimdi 20 yanlış zamana denk geldin bencr bekle derim tekrar artışa geçerse eth o zaman başla yine karar senin
  13. Rexpow

Lol miner rtx 2060 hata

Oc yanlış yapmışsındır internetten bak oc videolarına
  14. Rexpow

Eth+Ton rtx 3060 getirisi nedir sizce

Arkadaşlar selam eth kaziyorum normalde ben ama eth+ton diye bişey varmiş daha kazancli falan diyolar nedir bunun getirisi eth da gunluk 27-30 TL arasi gidil geliyo bunda kaç TL olur
  15. Rexpow

Rtx 3060 ile kazılacak en iyi coin

Herkese selam rtx 3060 var elimde 1 tane eth kaziyorum gunluk 28 30 TL arasi gelir elde ediyorum fakat daha iyi bi coin varmi ergo olsun eth+ ton diye bişey var onlar olsun daha fazla kazandiracak coin varmi acaba
Top Bottom