reycc35 isimli üyenin son içerikleri

1. R

Eski laptop driverleri nereden bulunur?

Merhabalar, Eski bir laptopum var. Hp dv-5 1220et modeli. Yeni windows 7 ile format attım. Driverleri Hp'nin kendi sitesinde yok kaldırılmış. Driver booster tarzı programların da güvensiz olduğunu sıkça duydum. Sizce ne yapmalıyım? Driverleri bulabileceğim güvenilir bir site var mıdır?
  2. R

Eski pcye güncel .net framework kurmanın yolu var mı?

Merhabalar, eski laptopumda oynamak istediğim bir oyun var ve oyun minimum .net framework 4.5 istiyor. Framework yüklemeye çalıştığımda bu bilgisayarda desteklenmiyor diyor. Bunu halletmenin bir yolu var mıdır?
  3. R

30-35k fiyat araligi en iyisi bu mudur?

Merhaba gaming bir laptop bakıyorum bu fiyat aralığında en iyisi bu mudur? https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0023nt-7z4n1ea-8gb-rtx4060-ryzen-5-7640hs-16gb-ram-512gb-ssd-16-1-inc-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004J64U3
  4. R

Ekran Kartı güncelleme önerisi

Bu kartlarla darboğaz yaşamaz mıyım? r5 1600 yeterli midir
  5. R

Ekran Kartı güncelleme önerisi

Merhaba aşağıda parçalarını belirtmiş olduğum bilgisayarıma fazla masraf etmeden ekran kartı güncellemeyi düşünüyorum. Arc750 düşünüyorum. Uyumlu olur mu veya daha iyi bir seçenek var mıdır ne tavsiye edersiniz. MSI B450M Pro M2 AMD Ryzen 5 1600 Wraith Max RGB CORSAIR Vengeanche LPX 8 GB...
Top Bottom