riddd1212 isimli üyenin son içerikleri

1. R

Razer Deathadder v3 wired vs Razer Cobra Pro

Konu bu ikiside aynı fiyat Palm/Fingertip kullanıyorum mouseyi önerilernize açığım
  2. R

2000-2500 TL bütçe arası mouse önerisi

Bütçem yukarıdaki gibi Palm/Fingertip kullanıyorum Mouseyi . Wireless veya kablolu çok fark etmez.
  3. R

Sıvı soğutma taktım içinden sıvı akma ihitmali varmı?

Artric cooler ii 240mm sıvı soğutcuyu r5 7600x'e kurdum ve videolarda nasıl yapıldıysa aynı şekilde yaptım ama sıvı soğutucu ile anakart arasında bir boşluk var ordan sıvı akarmı?
  4. R

Anakartın çubuğu çok sert

Anakarttaki işlemciyi oturtmak için kullanılan çubuk çok sert işlemciye zarar verecegim diye korkuyorum normalmi?
  5. R

işlemciyi soketine oturtamıyorum

demeye çalıştığım yandaki çubuk çok sert aşağı iniyor bu bir sorunmu normalmi bilmiyorum
  6. R

işlemciyi soketine oturtamıyorum

Aslında şöyle işlemciyi aldım ve koymam gereken yere koydum olay şurda işlemciyi tam oturtmak için yandaki çekilen çubuğu çekmeye çalıştığımda çok ağır ve sert hissettiriyor işlemciye zarar gelsin istemediğim için yapamıyorum böyle olması normalmi? msi pro x670-p ve r5 7600x kullanıyorum
  7. R

İlk defa evşmde pc montajlayacağım

Çok teşekkür ederim ama Türkiyede bulamadım detaylı am5 toplama bildiğiniz varsa atabilirmisiniz?
  8. R

İlk defa evşmde pc montajlayacağım

ilk defa evimde pc montajlıyacağm bunu yapmam için önerdiğiniz kanal varmı? Sistemin ana parçaları 4070 ti ve r5 7600x
  9. R

Evde hayatımda ilk defa pc birleştireceğim

Am5 Rtx 4070 ti bir sistem topladım ama parçalar ayrı ve bu işi hayatımda ilk defa yapacağım yaparken izlememi önerdiğiniz bir kanal veya spesefik bir video varmı?
  10. R

Nzxt H7 Flow vs Nzxt h9 flow

İkisinden birini alacağım hangisi mantıklı h7 alacaksam fanlı versiyonunu alacağım aralarında 500 TL fark var yada bu fiyata daha iyileri varsa önerirseniz sevinirim
  11. R

NZXT C850 Rtx 4070 ti ile uyumlumudur ?

Elimde rtx 4070 ti var nzxt c850 almayı düşünüyorum kablolar arasında uyumsuzluk çıkarmı ?
  12. R

NZXT C850 Rtx 4070 ti ile uyumlumudur ?

NZXT C850 alacağım ve elimdeki ekran kartı Rtx 4070 ti phoenix şimdi bu psu ve içinden cıkacak kablolar bana sorun çıkarmaz değilmi? ekstra kablo almam gerekirmi?
  13. R

Akakce vb sitelerde gözükmeyen linkler sorunlu mu?

Ben hepsiburadan ekran kartı ve anakart siparişi verdim satıcı hepsiburda ve fiyatları piyasaya göre daha iyi fiyatları var .bunlar akakce vb sitelerde gözükmüyor 2. el yada tehşir ürün olma ihtimali varmı? örnek olarak linkleride atayım...
  14. R

AM5 için Anakart önerisi

peki msi pro x670-p wifi almakmı olur Msi Tomahawk b650 almakmı daha mantıklı olur (b650 700 TL daha fazla)
  15. R

AM5 için Anakart önerisi

Elimde rtx 4070 ti ve r5 7600x var bunlara uyumlu kaliteli bir anakart lazım Wifi özelliği olmalı Maksimum 8000 TL bütçem var Msi pro x670 almayı düşünüyordum bu fiyata daha iyileri varmı?
Top Bottom