RidenLive isimli üyenin son içerikleri

1. R

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

Tuvalate girdiğimde 2 litre gidiyor hocam. Saatte 1 gidiyorum denilebilir. 1705921373 son güncellemeye bakın hocam :)
  2. R

son güncellemeye bak dostum :)
  3. R

spor salonunda 2 saat spor yapıyorum bu 2 saatlik süreçte yazın falan 3.2 litre su içiyordum. Şu aralar frenlemeye çalışıyorum sporda. 2.2 litre su net içiyorum. Buna rağmen susadığımda 3 litreye kadar çıkabiliyor.
  4. R

Yaklaşık 2.5 Senedir zehirlenmedim bundan sonra da bir şey olmaz heralde :D
  5. R

Konuyu bu yıl bir daha hortlatalım. (Güncelleme) Günlük net 10 litre suyu yaklaşık 2.5 yıldır içiyorum. En son oturup gerçekten bir hesaplayayım (ara ara zaten hesaplıyordum) dedim ne kadar içtiğime dair 20.01.2024 Tarihinde net 12 litre su içmişim. Boy 181 Kilo 71. Hedef net 15 Litre (olur da...
  6. R

Gainer önerisi verebilirmisiniz

bütçeni bir tık daha arttırıp "kalite"yi tercih edebilirsin dostum https://takehiq.com/collections/karbonhidrat-tozu-ve-kilo-aldirici-gainer-toz-cesitleri/products/hiq-gain-deluxe-3-kg
  7. R

Gençer gaming 13k sistem alınır mı?

bence kasa ve psu değişince adam olur gibi ama değiştikten sonraki fiyat farkına daha iyi bir bilgisayar var mıdır araştırmak lazım.
  8. R

Bu cihaz nedir ve nasıl değerlendirilir?

ofis bilgisayarı hocam bu
  9. R

HİQ Kreatin alınır mı?

Hiq kalitedir alınır hocam.
  10. R

3 gün üst üste spora gidilir mi

Bünyen kaldırırsa ve gücün varsa yap kardeşim kafana göre takıl basmanın günü olmaz ama dinlenme önemli
  11. R

3 gün üst üste spora gidilir mi

Pazartesi salı basıp çarşamba dinlenip perşembe cuma olarak devam etsen daha güzel olur gibi
  12. R

ş

koltuk değil bu hocam kılıf.
  13. R

Yardım Kasa rgb ışıklarını kapatamıyorum

Rgb kontrolcüsünün hiçbir şeyine ellemedim. Rgbleri fan kablolarından ayırmak istediğimde hepsinin bir bütün halinde olduğunu gördüm ve ayrılmıyor kapatamıyorum rgbleri 1690044106 Rgb ışıkları kapatmadan açamıyorum 1690044311 Biostan nasıl kapatabilirim rgbleri 1690044843 Windowsu bir şekil...
  14. R

Montajı yıllar önce yapılmıştı ben herhangi bir şeye ellememiştim. Sonradan anakartı bir iş kasadan çıkarmıştım tekrar takmıştım. Hdd led led + - reset ve power switchleri takılı. Ama bir switchin yerini bulamadım üzerinde fan yazıyor. Onu takarsam sorun düzelebilir ama nereye takılacağını...
  15. R

Arkadaşlar yaklaşık 2 3 saattir bunu araştırıyorum. Kasamın kumandasını kaybettim rgbleri bir türlü kapatamıyorum ve değiştiremiyorum. Kasanın reset tuşunun yanında rgb butonuna bastığımde hiçbor şey etki etmiyor. Kasa rgb ışıklarını kapatmayınca windows açılmıyor. Harddisk sürekli kendini...
Top Bottom