Riviali Geralt isimli üyenin son içerikleri

1. R

Xcloud için klavye mouse destegi konusu

Merhaba arkadaşın söylediği ''desteklemiyorsa oynayabilecegim bir yöntem var mı?'' sorusunu yanıtlamak istedim stabil ve (en azından bende) düzgün çalıştığını söylemek istedim ama dediğiniz gibi doğrudan oynanmıyor ve programından oynamak daha zor tarayıcıcı (Edge) daha stabil klavye mouse için.
  2. R

Oculus Quest 2 veya Quest 3 beklenip alınır mı?

Özellik bakımından sizce değer mi neler vadediyor fazladan
  3. R

Oculus Quest 2 veya Quest 3 beklenip alınır mı?

Uzun bir süredir kullanmak istediğim bir teknoloji sizce Oculus Quest 2 veya Meta Quest 3 alınır mı ? Alınırsa hangisi alınmalı Quest 2 yi alırsam ikinci el temiz alabilirim belki aksesuarlarla kullanılmış parçaları değiştiririm falan 7k-8k ya maal oluyor bana sanırım ama quest 3 499 dolardan...
  4. R

Xcloud için klavye mouse destegi konusu

Yapılıyor bende joystick de var ama yine de yaptım ben klavyeyle sorunsuz deneyim yaşayabiliyorsun herhangi bir joystick ihtiyacı duymadan.
  5. R

Huawei Matepad 11 İnceleme ve Yorumlarım

Merhabalar sizden bir şey rica edebilir miyim onu öğrenirsem bir yakınım bu tableti alıcakta gerçekten önemli bir detay bizim için 1686822806 Xcloud gaming service edge veya xbox mobil uygulaması üzerinden vpn yardımıyla destekleniyor mu rica etsem bakabilir misiniz nereye bakarsam bakayım bir...
  6. R

Harmony OS 3.1 XCloud destekler mi?

Huawei matepad 11 (2023) Harmony OS 3.1 XCloud destekler mi? Bilenler yardımcı olursa sevinirim ( Harmony OS 3.1 olmasa bile Harmony OS bilgilerinizi veya deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz bu bilgiye gerçekten ihtiyaç var ona göre yakınım tablet seçimi yapacakta.
  7. R

Çözüldü✓ ASUS ROG Gladius III Wireless alınır mı ?

Merhabalar konuyla alakasız ama gerçekten kullanan birine sormam gerekli mouse hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz fps oyunlarında (csgo, valorant) nasıl performans alıyorsunuz 89 gram ağırlığı vardı sanırım ağırlığı sorun çıkartıyor mu kolayca çevirebiliyor musunuz kolunuzu ...
  8. R

Yardım Asus ROG Gladius III RGB Wireless Optik Oyuncu Mouse 1400 TL

Merhabalar konuyla alakasız ama gerçekten kullanan birine sormam gerekli mouse hakkındaki deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz fps oyunlarında (csgo, valorant) nasıl performans alıyorsunuz 89 gram ağırlığı vardı sanırım ağırlığı sorun çıkartıyor mu kolayca çevirebiliyor musunuz kolunuzu ...
  9. R

Glorius Model O Wireless Vs Asus Rog Gladius Model III Wireless

Valorant ve yeni gelecek olan cs 2 ve genel kullanım açısından hangi tercih daha iyi olur bana genel manada asus daha iyi gibi geldi switchler vs değiştirilebiliyor kolayca sanırım bilgili olanlar yardımcı olursa sevinirim asus un şarjı vs. de ama daha çok gidiyor sanırım kutu içeriği vs de dolu...
  10. R

Kablosuz mouse alıcam ne önerirsiniz ??

Ben araştırmıştım o bütçelerde almayacağım için kendi adıma kararsız kaldım ama 800-1000 arası Razer orochi v2 wireless güzel galiba benden iyi bilen bir sürü kişi eminim vardır onları da dinleyip kendin karar verirsin bana bu öneriyi swarcow yapmıştı ama dediğim gibi bütçem 1600+ olduğundan ben...
  11. R

Razer Viper 8Khz mi Asus Rog Gladius III Wireless mi

Aklımda bazı soru işaretleri var inceleme varsa görmek istiyorum o yüzden emin değilim tam olarak eğer uygun değilse Asus rog gladius III wireless veya Razer Viper 8Khz düşünüyorum ama dediğim gibi arada çok ahım şahım fark yoksa hissedebileceğim* Wireless kesinlikle önceliğim.
  12. R

Benim baktığım aimpoint olmayan modeli o model yine iyi mi biliyorsanız eğer 1683103839 Teşekkür ediyorum deneyimlerinizi aktardığınız için benim alacağım aimpoint olmayan modeli olucak iyi performans verse yeterli benim için bir tane de klasse mouse pad falan bakarım muhtemelen öyle...
  13. R

Bir hafta kadar sonra alacağım yaklaşık o zamana kadar gelirse incelemelere göz atarım kesinlikle eğer denk gelirseniz beni etiketler misiniz rica etsem görürseniz amazondan almaya çalışırım bir sorun olmazsa teşekkür ediyorum
  14. R

Tekrardan teşekkür ediyorum Ajazz için Türkçe inceleme yetişirse eğer onu beklemek istiyorum mümkünse ürün güzel duruyor bence ama gerçekten malzeme kalitesi nasıl merak ediyorum bu işlerden pek anlamadığım için görmeden karar vermemek istiyorum da fark hissedilmiyorsa Asus Gladius III olabilir...
  15. R

Deneyimlerinizden biraz bahseder misiniz Valorant gibi oyunlarda ayrıca sizin elinizdeki versiyonla benim baktığım normal versiyon arasında donanımsal farklar var mı deneyime fark getirecek ona göre değerlendireceğim de teşekkür ediyorum yorumunuz için. 1683098468 Razer Viper 8Khz tazeleme hızı...
Top Bottom