Rivyalı Geralt isimli üyenin son içerikleri

1. Rivyalı Geralt

Masaüstü bilgisayar almak istiyorum öneri verir misiniz?

7500f ve 4060ti'lı bir sistem olabilir 30bin TL'ye diye düşünüyorum ama emin değilim. Konuyu sonra yükselt şu an pek aktif kişi yok
  2. Rivyalı Geralt

dell 4060 laptop nasıldır

hmm bilemedim bende 7735hs 4060 var genel olarak memnunum sıcaklıklar rdr 2 , w3 , spiderman gibi oyunlarda 75 derece civarı altına yükseltici koyarsam 69a kadar düşüyor. belki üst seriler de problem vardır
  3. Rivyalı Geralt

dell 4060 laptop nasıldır

linux ile geliyor bence pahalı biraz 4060 için https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-asus-tuf-gaming-a15-fa507ui-lp125-ryzen-9-8945hs-16-gb-512-gb-ssd-rtx4070-15-6-full-hd-notebook-fiyati,605917037.html 6-7k koyarsan bu var...
  4. Rivyalı Geralt

Windows 11 aşırı ram kullanımı

16 gb ram tak boş slota 24 olsun 16'da da yetersiz kalabiliyor artık
  5. Rivyalı Geralt

46K pc topladım sizce nasıl?

psu hariç iyi
  6. Rivyalı Geralt

Rust mu almalıyım, Rdr 2 mi?

rdr 2 al bence yan görev açık dünya falan 150 200 saati bulur fav oyunum kendısı
  7. Rivyalı Geralt

iphone 14 youtube saliselik donma

ben herhangı bısey yapmadım ytyı cok kullanmıyorum
  8. Rivyalı Geralt

iphone 14 youtube saliselik donma

bende de oluyor
  9. Rivyalı Geralt

Yarın spor salonları açık mı

Macfit için sormuştum
  10. Rivyalı Geralt

Yarın spor salonları açık mı

İnternette bulamadım
  11. Rivyalı Geralt

The Last of Us part 1 daha indirime girer mi ?

rdryi sevdiysen yüzde 99 çok beğenirsin bunu da ama bu oyun rdr 2'den de acımasız davranıyor :/
  12. Rivyalı Geralt

🔵🟡 Ali Koç Fenerbahçe'yi Ligden Çekiyor !

futbolcular ceza yemesin diye tehdit ediyor bence. futbolcular ceza yerse yarış zaten bitmiş olur. neyse cimbom şampiyon trabzonda 2011in intikamını almıs oldu xd
  13. Rivyalı Geralt

Bilet alacağım nelere dikkat etmeliyim?

Arkadaşlar ben birinden megadeth konseri için bilet alacağım ama nelere dikkat etmem gerekiyor? Hiç bu şekilde bilet alıp konsere giden var mı? Ben bileti aldıktan sonra başka kişilere de satamaz mı bileti?
  14. Rivyalı Geralt

Lastik Pabuç güvenilir mi

Ben de şimdi bakıyorum indirim gördüm. İnternette oldukça güvenilir demişler istanbulda da iki tane mağazaları varmış sanırım sipariş vereceğim. Ne çıktığına göre yazarım sipariş edersem
Top Bottom