rmco3 isimli üyenin son etkinliği

• rmco3
    rmco3, Yardım Monitör Ölü piksel yardım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bendede çok etkisi olmadı ölü pikseller yok olmadı ama siyah renginden kırmızı rengine döndü ve artık biraz gözüke biliyordu.
  • rmco3
    rmco3, 8-12 k Laptop önerisi lazım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bu işinizi görecektir...
  • rmco3
    rmco3, Yardım Monitör Ölü piksel yardım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Ölü piksel ola bilir bu siteyi aç ölü pikselin bulunduğu kısma kareyi götürün ve bekleyin. Düzele bilir bende biraz etkili olmuştu...
  • rmco3
    rmco3, 3070ti sistem 30 bin TL alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hocam buna bakın bi https://www.trendyol.com/madtech/x5123-i5-12400f-16gb-ram-512gb-ssd-rtx3070-oyun-bilgisayari-p-833484085
  • rmco3
    rmco3, PS 5 GTA 6 kaç FPS olacak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Tahmini olarak: 4K çözünürlükte: 30-60 FPS arasında bir performans beklenebilir. Özellikle detaylı grafikler ve yoğun sahneler sırasında FPS'nin 30'a...
  • rmco3
    rmco3, İphone 15 pro almak şart mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hocam iphone şart değilse samsung al derim. İşlerini görür video film izlersin telefon konuşması yaparsın. Öylede bütçeyi zorlamaya gerek yok
  • rmco3
    rmco3, Valorant ve cs gibi oyunlar. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    eyw o oyunu oynadım önceden güzel kötü değil ancak standoff2 daha güzel bence 1722455589 teşekkürler
  • rmco3
    Zaten cs 1.6 ve 1.5 oynuyorum bana cs ve valoranta benziyen bomba kurup çözmeli bir oyun lazım. 1722454932 Zula p2w diye biliyorum
  • rmco3
    Teşekkürler
  • rmco3
    rmco3, Bu sisteme hangi Windowsu tercih etmeliyim ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Asıl ben teşekkür ederim, hayırlı olsun.
  • rmco3
    rmco3, PC Oyunları kategorisinde Valorant ve cs gibi oyunlar. başlıklı bir konu açtı.
    Merhaba ben valorant ve cs gibi bomba kurup çözmeli bir FPS oyun arıyorum. Sistem gereksinimleri düşük ve valorant ve cs'ye benziyen oyunlar tavsiye...
  • rmco3
    rmco3, Bu sisteme hangi Windowsu tercih etmeliyim ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Yani ikisininde prosu aynı denile bilir farkları yok. Windows 10 pro da ne yapa biliyorsan w11 proyla windows 11 dede yaparsın. İnternette çok kolay bir...
  • rmco3
    rmco3, Çözüldü✓ RX 7700 XT 12gb mi rtx 4060 ti 16gb mi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    4060 ti 16gb tavsiye ederim. Dlls destekleyen oyunlarda daha çok fps alırsınız. Hemde nvidia'nın yazılımları güzel.
  • rmco3
    Bence key almayınız. Paranız boşa gitmesin. Onun yerine internetten bedava windows 10 pro anahtarı bulup aktif ede bilirsiniz.
  • rmco3
    Windows 10 iso dosyasını indir rufusla usb'ye yazdır. Sonra boot menüyü açıp usb'den boot yap. Sonra kurulumu tamamla. Windows 10 kullanmanızı tavsiye...
Top Bottom