Robocyber isimli üyenin son içerikleri

1. R

Öğretmen Öğrenciye Hakaret Edebilir mi?

özür dilerim sayfa geç yüklendiğinden bende meb e git diyen arkadaş gözüküyordu xd hocayı köşeye falan çekme xd
  2. R

Öğretmen Öğrenciye Hakaret Edebilir mi?

hocan tekrar hakaret ederse nazik bir dille devam ederse şikayet edeceğini ima et ben öyle kurtulmuştum he devam ederse müdüre sınıf arkadaşlarınla gidip olayı anlat o da işe yaramaz ise üstteki arkadaşın dediğini yap
  3. R

pc ye ssd eklemek mi daha faydalı ram mi ?

elimdeki pc de bir ssd yok ve ssd almak ile 32gb ram e geçmek arasında kaldım hangisini önce yapmam daha mantıklı olur ?
  4. R

Amd 5 2600 ve MSI RADEON RX 6600 XT MECH 2X 8G OC sistem için hangisi uyumlu

Ekran kartın tam performans veremez fakat sonradan işlemci yenileyip halledersin çok sıkıntı etme
  5. R

5000tl altı oyuncu koltuğu

Boyum 184 kilom 105kg 14 yaşımda olduğum için bu değerler değişebilir fakat aşağı yukarı benim gibi biri için en rahat koltuk ne olabilir ? Yardımcı olursanız sevinirim :)
  6. R

AŞIRI DÜZEYDE ARKA ADALE AĞRISI

hocam 5 km mesafe var bizimkiler inanmadıkları için kendi başına git diyor
  7. R

haklısın 1664717189 ailem okula gitmemek için numara yaptığımı sanıyor o konuda ne yapmalıyım
  8. R

bilmiyorum sadece çare arıyorum en ufak ihtimali bile değerlendirmek istiyorum
  9. R

tamamdır
  10. R

serum verip yolladılar 1 gün düzeltti şu an daha da beter
  11. R

bildiğiniz iyi gelen bir yöntem var mı diye sordum
  12. R

randevu almaya çalışıyorum acile gittiğimde ağrı kesici serum verdiler ve xray e soktular
  13. R

Selam ben emre ve 14 yaşında 181 ve 100 kilo bir insan evladıyım bunu söyleme sebebimi birazdan anlıycaksınız bundan 1 ay önce kilo vermeye karar verdim ve 110 kilodan 100 kiloya günde ortalama 4 5 saat bisiklet sürerek düştüm ve ardından bel ağrılarım başlıyınca bisikleti bıraktım ve bel...
  14. R

rtx 4000 serisini beklemeli miyim ?

4060ti 3090 dan güçlü olcak diyorlar sizce çok pahalı çıkar mı ?
  15. R

rtx 4000 serisini beklemeli miyim ?

3070ti a geçmeyi planlıyordum maksimum 15000 TL bütçem var sizce 3070ti alayım mı yoksa 4000 serisini mi bekliyim
Top Bottom