rockerea96 isimli üyenin son içerikleri

1. R

500 TL 240gb ssd önerisi

Arkadaşlar merhaba 500 TL bütçe ile 240gb ssd almak istiyorum. Önerebileceğiniz ürünler nelerdir acaba ?
  2. R

14K Bütçe PC Toplama

Arkadaşlar iyi forumlar... 14K bütçem var. Önereceğiniz sistemlere göre biraz daha ekleyebilirim. Abartmamak şartı ile :) Sistemin içinde monitörde olacak. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
  3. R

750W Psu önerisi????

Herkese iyi forumlar, 750W F/P PSU önerir misiniz arkadaşlar. Lütfen sağlam bir PSU olsun, aklım herhangi bir sorun çıkaracak mı diye PSU'da kalmasın. Şimdiden teşekkürler…
  4. R

6000 TL televizyon önerisi

Arkadaşlar Max 6000TL'ye televizyon arıyorum. İstediğim marka LG, Samsung veya Philips. En az 49 inch ve 4K özellik olursa on numara olur :). Önerilerinizi bekliyorum.
  5. R

Xdrive sancak vs xdrive 15li

Teşekkürler
  6. R

Xdrive sancak vs xdrive 15li

Arkadaşlar boyum 175cm kilom 85 kg. xDrive sancak ve xDrive 15'li arasında kaldım. Boy ve kiloma göre hangisi daha mantıklı olur. Yoksa ikisi de fark etmez sadece görsel olarak mı beğenmeliyim.
  7. R

1500 TL oyuncu koltuğu

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. 1500tl bütçem var oyuncu koltuğu alacağım. Gerçekten konforlu ve uzun süre götürmesini istiyorum. Odamda klima olduğu için yazın terleme problemi çekeceğimi düşünmüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. R

1500Tl koltuk oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar maksimum 1500TL bütçem var. Ders, oyun, dizi, film vs. günde 12-14 saat bilgisayar başında geçiriyorum. Önerebileceğiniz koltukları bekliyorum.
  9. R

İşlemciden ses gelip gelmediğini anlamak

Gereksiz emojiler atmadan , bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. 1617455512 Kondanstörlerden ses gelmesi bir sorun mudur peki ? Doğal bir durum mudur ?
  10. R

İşlemciden ses gelip gelmediğini anlamak

Arkadaşlar i5-10500 işlemcim ve Snowman T6 Ultra soğutucu kullanıyorum. Gereksiz fazla bir ses geliyor. Bunun işlemciden mi yoksa soğutucumdan mı geldiğini nasıl anlayabilirim? Bilgisayarı 5-10 dakikalığına işlemci soğutucusu olmadan çalıştırsam fark eder miyim? Veya bilgisayara bir zararı olur mu?
  11. R

Pc için konsol önerisi

Peki Bluetooth adaptör almam falan gerekli mi ? Masaüstü pc kullanıyorum. Kendisinde var mı ?
  12. R

Pc için konsol önerisi

Fiyatları bilmediğim için bütçe belirtemediğimi , uygun fiyatlı olmasını istediğimi belirttim usta.
  13. R

Pc için konsol önerisi

Kol mu demek istediniz ? Evet usta kol , şimdi fark ettim yanlış yazdığımı 😂. 1616687596 Evet usta kol şimdi fark ettim yanlış yazdığımı.
  14. R

Pc için konsol önerisi

Arkadaşlar pes , fifa , forza horizon tarzı oyunlar oynayacağım. Kablosuz uygun fiyatlı konsol önerir misiniz. Fiyatlarını bilmediğim için bir bütçe belirtemiyorum. Uygun fiyatlı olsun yeter.
  15. R

Logitech Mousepad Kaymıyor

Mousepad değiştirmeni öneririm. Nedeni ise logitech gerçekten güzel ekipmanlar yapan bir şirket , hatta bana göre en iyi şirket (fiyatlandırma dışında). Gerek malzeme kaliteleri olsun , G Hub yazılımı olsun , gerek ekipmanlarının işlevi , dayanıklılığı olsun. Fakat mousepadleri kaliteli olmasına...
Top Bottom