ROLEXX isimli üyenin son içerikleri

1. ROLEXX

❌İndirim Bitti! Getiryemek 80e50tl indirim

Tek sorun kredi kartı veya nakit ödeme yöntemini kabul etmiyor aw 1714250779 Tek sorun kredi kartı veya nakit ödeme seçeneklerini kabul etmiyor buna uygun değil diyor kampanya neyle ödicez biz o zaman
  2. ROLEXX

yeni bilgisayar alıcam yardım acil

merhbalar şimdi ikinci elde bir kasa gördüm asusun 2060 6gb ve ryzen 5 1600 var sizce alınır mı? darboğazı çokmu olur oyunlarda sıkıntı yaşarmıyım acil yardım
  3. ROLEXX

Yardım beyler pc için oyun önerisi tır ve otobüs

beyler merhaba öncelikle pc de oynanabilicek otobüs ve tır sumilater oyunlar arıyorum ücretsiz yada korsan varsa bildiğiniz güzel olan önerirseniz sevinirim tlf da güzel var ama pc de pek bilmiyorum acil yardsım olursa iyi olur iyi akşamlar
  4. ROLEXX

ACİL YARDIM FORMAT SORUN VAR

Yok doğru flash
  5. ROLEXX

ACİL YARDIM FORMAT SORUN VAR

Merhaba beyler arkımın pc sine flasha formatı yükledim biostanda ayarladım mavi ekranda kalıyor pc kendini kapatıyor lütfen acil yardım Yani şöyle şimdi flashtan formatı atıcam mavi ekran geliyor tam yazılar gelicek pc kendisini kapatıyor
  6. ROLEXX

Yardım Mİ10T PRO MU Mİ 11T Mİ

Knk ikiside 7,500 e geliyor iki farklı satıcı buldum ikiside temiz lütfen beni iyi bir aydınlatın uzun vaadede snapdragon daha iyi diyorlar ve 144hz ekranı var tek sorun ips lcd ekran olması
  7. ROLEXX

İşlemci olarak 10t pro daha iyi 1706201782 Hocam ikinci el alıyorum fiyatları çok yakın
  8. ROLEXX

Merhabalar sizce mi 10t pro mu yoksa mi 11t mi kameraya çok önem vermiyorum çok kullanan birisi değilim ama almışken de iyi olsun birinde 144hz diğerinde 120hz var ve işlemci olarak 10t pro daha iyi ama IPS olması biraz sıkıntı sizce hangisini alim ikinci el alıcağım için arasında çok bir fark yok
  9. ROLEXX

NVIDIA güncelleme yaparken kapandı ve açılmıyor

Biosa girmeyi denermisin
  10. ROLEXX

🔥İndirim Glorious Model O Minus Beyaz ve Siyah Mağaza 500 TL

İndirim mükemmmel ama daha yeni mouse hediye geldi be 😔
  11. ROLEXX

Boy Uzar mı

Yaptığın spor ney mesela yüzmeye gidersen net uzarsın genetiğinde bir sorun yok ise
  12. ROLEXX

Boy Uzar mı

Ben şuanda ikisinden de uzunum ama bende önceden yüzme kariyerim var
  13. ROLEXX

M2 ile sata arasındaki fark

Peki bendeki sata ssd nasıl sizce birde başka bir farkı yokmu yani sata ve m2 arasında 1705956684 Başka bir. Şey varmı fark birde benim sata nasıl
  14. ROLEXX

M2 ile sata arasındaki fark

Merhabalar merak ettiğim bir konu hakkında bir şey sormak istiyorum bende şuanda sata Bir sniperx BX500 modeli olan bir sata ssd var okuma yazma değerleri ise baktığımda İnternet te 540-500 olarak gözüküyor ve fiyatı 1k civarı fakat m2 ssd lere bakıyorum o fiyata 3200 okuma hızı yazma hızları var...
  15. ROLEXX

Çözüldü✓ Ram model aynı mhz farklı

Teşekkür ederim
Top Bottom