Rosanigra isimli üyenin son içerikleri

1. R

Öneri 24 İnch yada 27 inch monitör önerisi

24 veya 27 inch monitör almak istiyorum.Oyun odaklı alacağım 24 inchmi yoksa 27 inchmi alayım sizce birde monitör olarak önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  2. R

USB SÜRÜCÜYE VERİ YAVAŞ YÜKLENİYOR

Metin belgesini aynı atıyor la dosyayla alakası yok
  3. R

USB SÜRÜCÜYE VERİ YAVAŞ YÜKLENİYOR

Sandisk 64gb flash belleğini kullanıyorum uzun süredir herhangi bir sorunu yoktu geçen gün dosyayı atarken iptal etmiştim. Şimdi dosya atarken kb olarak atıyor. Aşırı derece yavaş yükleme yapıyor ve bazen resimdeki gibi ekran değişiyor biçimlendir dediğimde ntfs kısmında biçimlendirme yapmıyor...
  4. R

VDSL İNTERNET 24MB SIKINTISI

Türktelekoma vdsl internet için geçtim 36mb download 6mb upload alıyordum en başta 1 ay önce internetim gitti geldi şimdi alabildiğim en fazla hız 22mb download 2mb upload Türktelekoma girip paketlere baktığımda 50mb alabildiğim yazıyor direkten 36 geliyor ama sen 24mb alabiliyorsun diyorlar...
  5. R

Dışarıdaki İnternet Kutusundan Eve Kablo Çekmek

Tamamdır teşekkür ederim
  6. R

Peki bu kullandığımız kablo farkediyormu bina müstakil bina yapılalı baya olmuş hat kablosu yani telefon kablosumu kullanmalıyım bazıları cat6 çekmiş eve bu 2 kablo arasında fark varmı vdsl internet kullanıyorum cat6 kablo kullanmak herhangi bir fark sağlarmı
  7. R

Tamamdır teşekür ederim
  8. R

Türktelekomun 50mb paketini kullanıyorum 35.36 arası hız alıyordum bir gün internetim gitti odamda kullandığın splinter bozuk olduğunu söylediler splinterı söküp taktığımda 2mb internet alıyordum arıza kaydı oluşturdum gelip baktılar kabloda kopukluk var diyip kabloya ek yaptılar sonradan modeme...
  9. R

MOBİL İÇİN KULAKLIK ÖNERİ

Varmı başka önerileriniz
  10. R

Kanka James Donkey 712 kullandım gamepowerdan önce telefonada takılabilecek bir şey arıyorum corsair hs60 pro kullandım oda kulağımı aşırı derece rahatsız ediyordu
  11. R

Telefondan ve bilgisayardan silah oyunları oynuyorum daha önceden gamepower jin aldım sesi biraz az geldi bana 7.1 özelliğininde bir işe yaradığını düşünmüyorum öneride bulunanların çoğu streo kulaklıkların yeterli olduğunu söylüyorlar önericeğiniz kulaklık varmı uygun fiyata olursa güzel olur...
  12. R

Vga hdmi dönüştürücü

Ürünü dark marka satın aldım gayet memnun kaldım sizlerede tavsiye ederim
  13. R

Vga hdmi dönüştürücü

Aynen bu ürünlerdeki ses özelliğide ne oluyor jak girişli olanıda varmış
  14. R

Vga hdmi dönüştürücü

Tamamdır dostum teşekkür ederim
  15. R

Vga hdmi dönüştürücü

Ekran kartım 1060 3gb elimde idare etmelik bir monitör var ekran kartımda vga girişi yok vga hdmi dönüştürücü alıp ekran kartı kısmına taksam çalıştırırmı kalitesi nasıl olur darkın ürünlerini almayı düşünüyorum sizce ne yapayım.
Top Bottom