Rrom isimli üyenin son içerikleri

1. Rrom

Çözüldü✓ logitech G29 ani dönüş sorunu

Hangi oyun belki oyun ve direksiyon yazılımı arasında fark vardır 1711837028 ETS 2 ye girdikten sonra ghub yazılımı ile ETS nin ayarlarına bak farklı olabilir 1711837062 Diğer 2 oyunda aynı olabilir ama oynadığım için bilmiyorum
  2. Rrom

Öğrenci için küçük yatırımlar

Çok teşekkürler
  3. Rrom

Öğrenci için küçük yatırımlar

Bir şey sormak istiyorum bu Ford otosan gibi şirketlerin hisselerini nerden veya nasıl alabilirim?
  4. Rrom

Custom klavyeler hakkında merak edilenleri sorabilirsiniz.

Peki yurtdışı bildiğin bir yer varmı? Benim bir akrabam yurt dışına çalışmaya gidiyor ona aldırım 1709805959 Veya amazondan alsam kaliteli bir tane de orda da galiba güzel yok
  5. Rrom

Yok sıkıntı değil peki önerebilecegin kaliteli bir yer var mı tuşlar için?
  6. Rrom

Ya klavyeniz çok güzelmiş marka model nedir acaba ? Birde 2b li tuş takımıni nereden aldınız?
  7. Rrom

Öneri 3000 TL klavye önerisi

Arkadaşlar konu başlıkta önerebileceginiz klavye varmıdır %60 olması iyi olur ama %100 lik de olabilir 1705863052 Birde bu iki klavye arasında kaldım...
  8. Rrom

Öneri %60 lik klavye önerisi

Merhaba arkadaşlar laptopum var ancak masa ve koltuk orantısız olduğu için uzakta kalıyor ve kambur durmam gerekiyor bundan dolayı yeni extra klavye alacağım %60 olsun bütçem 2k
  9. Rrom

Yardım Logitech G29 need for speed most wanted 2012 sorunu

Merhaba nfs most wanted 2012 indirime girmişti aldım hem direksiyon seti ile oynarım vs. diye sonra yükledim oyun açıldı ama g29 gözüküyor ancak hiçbir şekilde tuş ataması atayamıyorum 1693993686 Ve calibrasyon yaptım çıkar tak ps4 de idi ps 3 e aldım tekrar denedim olmadı
  10. Rrom

Google aboneliği ücreti erkenden çekti

Tamamdır çok teşekkürler
  11. Rrom

Teşekkürler ama kime mail atıyım Roblox a mı yoksa Google a mı?
  12. Rrom

Kardeşim için abonelik almıştım Normalde tam gününde çekerken erkenden çekti 25'nde tekrar çeker mi ?
  13. Rrom

Yardım Mavi Far Kullanma Cezası Var mı?

Şahsen benim pek bilgim yok siz araştırırsanız daha iyi olur
  14. Rrom

Orijinali bildiğim kadarıyla ruhsat da gözüküyor orijinal olmazsa ceza var diye biliyorum
  15. Rrom

var bizim servisçi yemişti 2000-3000 arası değişiyor 1681602849 cezası*
Top Bottom