RTX3070 isimli üyenin son içerikleri

1. RTX3070

Casper Excalibur 23.8" 200HZ / 1MS / Fast IPS Panel Testi🔥

ROG Strix ve Scar laptopların testi gelir mi? 3 ms overdrive ayarını merak ediyorum şahsen.
  2. RTX3070

❌İndirim Bitti! Clash of Clans Bedava 300TL Oyun İçi Satın Alım

Önceki kampanyaya katılanlar buna da katılabiliyor mu?
  3. RTX3070

Kaspersky website bilgi toplama mesajı ?

Hatta şunları da açın: Reklam engellemek istiyorsanız şunları: Bir şey daha belirtmem lazım nadiren bazı sitelerde uzantılar sorun çıkarabiliyor eğer bir site düzgün gibi gözükmezse ilkle uzantıyı o sitede devre dışı bırakıp deneyin. Bazı siteler bu özelliklere bağlı oluyor.
  4. RTX3070

Evet reklam engelleme dışında tracker engelleme için de kullanılıyor. Para vermeye veya başka veriler toplayan eklentilere gerek yok.
  5. RTX3070

Telefon çok hızlı şarj olup ısınıyor

Satıcısına göre değişir sonuçta satış platformu. 14 gün içinde iade hakkı var zaten. O hakkı kullanıp iade edin hatta sonra sorun çıkmasın. Bir şey derlerse o zaman ekstra bilgiyi verirsiniz.
  6. RTX3070

Telefon çok hızlı şarj olup ısınıyor

Yeniyse en iyisi direkt iade.
  7. RTX3070

Tracker çerezlerdir bunlar çok popüler ve yok etmek için Kaspersky'e filan ihtiyacınız yok. Ublock Origin yükleyip şu tip filtreleri açabilirsiniz: Çok takılmanızı gerektirecek şeyler de değil zaten.
  8. RTX3070

BenQ Zowie XL2411K Panel Testi 🔥

Panel pek iyi değil değerlere göre. Ben almazdım. FPS oyunları için bile overshoot aşırı ve eminim ki profesyonel FPS oyuncuları içinn de daha iyi modeller vardır.
  9. RTX3070

cs2 240 fps alıyorum oyun akıcı değil

0.1% low FPS değerleri nasıl peki? CS'de çoğu overlay uygulaması gözükmüyor ama Nvidia paneli gösteriyor. ALT+Z.
  10. RTX3070

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Çiplerdeki silikon mantığı. Çok örneği var bunun. Ürünler bire bir aynı üretilmiyor.
  11. RTX3070

3. Sıfır Ekranda Dalgalanma vs Olan Asus Rog Laptop

Windows'u güvenli modda başlatınca da sorun tekrarlanıyor mu?
  12. RTX3070

Asus sayfasındaki sürücülerle denediniz mi? Windows update veya Nvidia App/GeForce Experience değil.
  13. RTX3070

Lenovo Legion R25i-30 Panel Testi 🔥

Overshoot olayı renklerin görüntülemek istediği seviyeyi görüntüleyememesi. Initial response time ise orada fark ettiyseniz üstte 255'e kadar değerler var 8 bitlik RGB renklerden hangi bölümlerinde ne kadar gecikme olduğunu belirtiyor. Sondaki ise genel bir derecelendirme diyebiliriz. En basit...
  14. RTX3070

Bu ayarı yapınca değişen oluyor mu? (nvidia kontrol panelinde burası).
Top Bottom