Ruqq isimli üyenin son içerikleri

1. R

Mavi Ekran FLİGHT SİMULATOR 2020 DE BLUE SCREN MİNİ DUMP DOSYALARIM EKTEDİR

Maalesef bi düzelme yok . Hiç bir anlam veremiyorum artık her seferinde farklı bi hata kodu veriyor stabil bi çizgisi yok
  2. R

Sizce problem ramlerde olabilir mi*?
  3. R

Yeni Minidump gözükmüyor depeloma birimleri ektedir
  4. R

Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim dediğiniz her şeyi yaptım lakin az önce kontrol ederken gene mavi ekran yedim sizce problemlerde olabilir mi. Aynı zamanda her mavi ekran yememde farklı bir stop codeı veriyor. aynı zamanda diskleri kontrol ederken sadece windows‘un kurulu...
  5. R

Mavi Ekran Mavi Ekran Yiyorum Yardımımınız lazım

Arkadaşlar flight simulator 2020 ve forza 5 de mavi ekran yiyorum nedendini çözemedim mini duımp dosyalarım ve sistem özellikleri ektedir; 3060Tİ, 5600 ,4X8g ram vanguard kapalı https://drive.google.com/file/d/1f--Kt5K2GleUIh7sLsBotbCglLmnaAt_/view?usp=drive_link
  6. R

YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

Elindeki bütçe ve şuanki kullanıma göre değişir açıkcası daha detaylı bilgi verir isen daha iyi olur
  7. R

Arkadaşlar merhaba flight simulator 2020de pmdg 777 ile uçuş yapmak istediğimde genelde taksi veya kalkıştan sonra mavi ekran veriyor bunun sebebini hala çözemedim yardımcı olabilecek var ise sevinirim Not:Ekran kartı sürücümü silip en güncelli ile geri indiridm ve vanguardı iptal ettim...
  8. R

24 inç ana 27 inç uzunlamasına monitör nasıl durur

Arkadaşlar şuan kullanmış olduğum ana monitörüm 24 inç 2. bi monitör daha almak istiyorum ve uzunlamasına kullanacağım L şeklinde lakin 27 inç uzunlamasına hem ergonomik hemde estetik açıdan nasıl olur eğer örnek fotoğraflar var ise bırakabilir misinz? 1714913729 Edit: konuyu teknik olarak...
  9. R

Sistemim ne kadar eder?

Sıfır örneklerini görmek isterim
  10. R

Sistemim ne kadar eder?

düşük değil mi bu fiyat?
  11. R

Sistemim ne kadar eder?

Merhaba arkadaşlar sistem özelliklerim şunlar xpg 8x4 3200 mhz rgb ram ryzen 5 5600 asus tuf 3060ti asus tuf b550m-wifi cooler master 620w psu 6 adet Cooler Master SickleFlow 120mm 120mm cooler master sıvı soğutma ml120v2 Crucial P3 Plus Gen4 3D 1TB M2 SSD 500 gb m2 ssd 7000/5000 Sistemin...
  12. R

Öneri Samsung Odyssey G3 Ls24ag300nrxuf Alınır mı?

Hocam ürünü ben kullanıyorum evet gosting sorunu var ama valorantda asla rahatsız etmedi sadece tam siyah sitelere girince biraz rahatsız edici olabiliyor eğer uygun fiyatan buluyor iseinz alınabilir/gaming gecesi vs/ ben 3300 tl'e almıştım 1 ay önce
  13. R

Asus tuf sıcaklık değeri normal mi?

Değerler bu şekilde kullandığım kasa Antec nx200m 2 adet 120 m fan içeriye hava alıyor 3 adet 120mm fan dışarıya hava veriyor Kullandığım fan : Cooler Master SicekleFlow Ekran kartının bakımları 1 hafta önce yapıldı termal macun ve pedi değişti 1711794268 Forza çöktü:(
  14. R

Asus tuf sıcaklık değeri normal mi?

Merhaba arkadaşlar asus tuf 3060ti ekran kartım var 3 fanlı bir ekran kartı ve forza horizon 5 de 72 dereceleri görüyor sizce bu sıcaklık değerleri normal mi?
Top Bottom