ruzgarexe isimli üyenin son içerikleri

1. ruzgarexe

MAX 1K KULAKLIK ÖNERİSİ

2k ama fiyatı
  2. ruzgarexe

MAX 1K KULAKLIK ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar fivem, valorant gibi oyunlarda discord gibi uygulamalarda kullanabileceğim beni şimdilik idare edebilecek bi kulaklık arıyorum
  3. ruzgarexe

GAMING KULAKLIK ÖNERİR MİSİNİZ?

peki max 1.5k için ne önerebilirsiniz
  4. ruzgarexe

max 2k çıkabilirim eğer güzel kaliteli şeyler varsa 1712163865 çok bi bilgim yok benim için önemli olan mikrofon ile ses kalitesi
  5. ruzgarexe

hocam bu kulaklık nasıldır? hep görüyordum https://www.trendyol.com/havit/gamenote-h2002p-kulak-ustu-kablolu-mikrofonlu-jak-rgb-7-1-usb-oyuncu-kulakliklari-siyah-p-377558687?boutiqueId=638145&merchantId=968
  6. ruzgarexe

Merhaba iyi forumlar pc alalı 3-4 ay oldu ama halen bi kulaklık alamadım buda oyunlarda sorunlar yaratıyor. Bütçem 1.5k-2k arası gaming mikrofonlu kulaklık için tavsiyelerinizi bekliyorum.
  7. ruzgarexe

Android Xiaomi 14 Aldım... Pişman eder mi?

hocam discord var mı
  8. ruzgarexe

Samsung 25" Odyssey G4 Alınır mı?

var
  9. ruzgarexe

ben xboxın kablosunu kullanıyorm :D 1706396569 https://www.hepsiburada.com/forone-xbox-one-s-x-hdmi-kablo-1-8-m-pm-HB00000TW7UQ ben bu kablodan kullanıyorum burdan almadıım ama
  10. ruzgarexe

evet çalışıyor
  11. ruzgarexe

olmaz olmaz hocam zaten sinerji gayet güvenilir bir site fakat bende yanında gelen kablo bozuktu ama zaten kablo çokta pahalı bişe değil
  12. ruzgarexe

rx 6700 xt ryzen 5 7500f
  13. ruzgarexe

bende var sıfır ghosting 1706395057 bu monitörün aynısını kullanıyorum bend sinerjiden aldım sıfır ghostıng renklerı falan cok ıyı onerırım alın bence sıfır sıkıntı
  14. ruzgarexe

Robloxta çözünürlük değişince ekran siyah oluyor.

Merhaba robloxta bazı avantajlarım olması ıcın çözünürlük değiştiriyorum fakat değiştikten 10 dakika sonra falan ekran siyah oluyor pc yanıt vermıyor kapatmaya calıssamda kapanmıyor fısını cekmek zorunda kalıyorum sızce problem nedır
  15. ruzgarexe

VirtualBoxtan Virüslü dosya açma

Merhaba ben bi dosyadan şüphelendim virustotalde temiz ama yinede denemek istedim virutalboxa 50 gb diskle windows 10 kurdum şimdi bilgisayarla bağlantısını kesmek için falan napmalıyım bir şey varsa pc gitmesin
Top Bottom