R

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• R
      Ryane, Konu Dışı kategorisinde Hazırlık okumayı seçmeyip sonradan okuyabilir miyim başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşım hazırlık okumak istemiyodu ama sonradan fikri değişti şimdi okuyabilirmi bir şekilde
    • R
      Ryane, Konu Dışı kategorisinde Arkadaşım yanlış fakülte yazmış ne yapıcaz başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşım bilecik turizim işletmeciliği yazdı yanıma gelicekti ama yazdığı bölüm bileciğin başka bir ilçesindeymiş merkeze çok uzak yani bölümü okumak...
    • R
      Ryane, Çekme Belgeli Motor . başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      şehirde ben küçük bi ilçede yaşıyorum 1721766334 çevirme falan olmuyor durduk yerede polis durdurmaz heralde
    • R
      3 ay kullanirım bence bişey olmaz
    • R
      borç varsa noterde gözüküyormuş sanırım
    • R
      50 cc kuryelerin kullandığı tarzda motor ucuza alıyom zaten 3 -4 ay binicem satıcam
    • R
      biliyorum hocam onu sormuyorum zaten ufak bi ilçede yaşıyorum gidiceğim max mesafe 1 kilometre falan zaten polis yok burda
    • R
      hocam motora baktım bir şey yok gibi adam 1.5 senedir işe gidip geliyormuş çoğu şeyini yaptıralı 1 sene olmuş ben çekme belgesini yarın alırken iptal etmem...
    • R
      Ryane, Motosiklet kategorisinde Çekme Belgeli Motor . başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar yarın motor almaya gidiyorum ama motorun çekme belgesi varmış noterde bu ücreti isterlermi yaklaşık 4.5-5k tutuyor sanırım belki daha fazla yoksa...
    • R
      Ryane, motor cezası sorgulama başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      öyleyse sorun olmaz o zaman
    • R
      Ryane, Motosiklet kategorisinde motor cezası sorgulama başlıklı bir konu açtı.
      arkadaşlar yarın 50cc motor alıcam ilk motorum olucak sadece plakayı sorgulatarak motor üzerine ödenmemiş ceza var mı görebilir miyim?
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye