RYD_58 isimli üyenin son içerikleri

1. RYD_58

1 adet RTX3090 ile Mining ne kadar kazandırır?

Benim alacağım hazır bi sistem olacağı için ondan biraz tedirginim ısınma felan olur diye Almayı düşündüğüm sistemler şunlardan biri https://www.sinerji.gen.tr/oyun-bilgisayari-c-2116?fx=ekran-karti-modeli:6178
  2. RYD_58

Tamam reis niye kızıyon ben de öğrenmek için yazıyom sonuçta 1635337851 Senin ekran kartı kasanın içinde mi yoksa ayrı mı
  3. RYD_58

Sen ciddi misin O zaman baya sıkıntı Ekran kartına zarar vermeden bence günlük en fazla 6 saat çalıştırmak lazım bu da kazancı dörde bölüyor
  4. RYD_58

Peki bu tür siteler hesabı ne kadar süre çalıştırmaya göre yapıyor bir bilginiz var mı
  5. RYD_58

Türkiye için kaç olması gerekiyor
  6. RYD_58

İtopya King 5 Sistem Yakında Geliyor

Özelliği ney ki
  7. RYD_58

Bu verdiğiniz rakamlar için günde ortalama kaç saat çalışması gerekir
  8. RYD_58

Alacağım ekran kartı MSI GeForce RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC 24GB GDDR6X 384 Bit Bu ekran kartı ile mining ne kadar kazandırır? Lite hashrate var mıdır, ortalama kazım gücü ne olur? Benim bildiğim 3090'larda LHR yok, yanlış biliyorsam düzeltin.
  9. RYD_58

50bin TL bütçeli mining sistem önerisi

Diğer parçalardan kastın hangi parçalar
  10. RYD_58

Peki şuan piyasada bildiğiniz LHR siz ekran kartları neler? 3080 önerirseniz daha iyi olur
  11. RYD_58

Bu acaba her kart için olur mu?
  12. RYD_58

Bütçem 50bin lira arkadaşlar Bu bütçe ile hangi ekran kartlarını almalıyım. Dört adetten fazla ekran kartı istemiyorum yani kalabalık bi sistem olmasın. Aklımda 2 adet RTX3080 almak var ama alacağım modeller LHR li mi değil mi bilmiyorum. LHR li ekran kartlarının sınırını kaldıranlar varmış, bu...
  13. RYD_58

RTX 3090'lı hazır sistem ile mining yapılır mı?

Ben kompakt olmasından yanaydım o yüzden bi kasada olmasını istiyordum ve bi kaç tane ekran kartını birleştirme felan zor gibi geliyor ama senin dediğin de doğru. En iyisi ben bütçeyle alakalı yeni bi konu açıp oradan tavsiye alayım.
  14. RYD_58

RTX 3090'lı hazır sistem ile mining yapılır mı?

Piyasada 3090 erkan kartı bulmak çok zor ve pahalı, bunun yerine içerisinde 3090 ekran kartı olan bi sistem alsam bunla kazım yapabilir miyim, yaparsam aylık geliri ne olur? Başka önerileriniz varsa paylaşın. Bütçe 55.000TL
  15. RYD_58

Xbox Live Gold'u Game Pass Ultimate'e çevirmek hala mümkün mü?

Tamam teşekkürler
Top Bottom