Rynesquik isimli üyenin son içerikleri

1. R

Hangisini tercih etmeli?

o zaman IPS olan işini görecektir.
  2. R

steelseries sonar media kapatma

dip ses nasıl kapattınız?
  3. R

Hangisini tercih etmeli?

240'lık tercihim şuanda kullandığın monitör IPS ise o zaman IPS olanı al birde eğer ki FPS veya Battle Royale tarzı oyunlar oynuyorsan yine 240 Hz önerimdir.
  4. R

Steelseries Arctis nova 7 bir şey izlerken arkadaşlarıma ses gidiyor

bu arada çözümü buldum ben konuşurken mikrofonu yuvasından çıkarmıyordum ve bu yüzden izlediğim videonun sesleri onlara gidiyormuş yuvadan çıkarınca mikrofonu direk kalite arttı.
  5. R

SteelSeries Arctic 9 ChatMix

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum çözümü bulabildiniz mi?
  6. R

Arctis 7 chatmix bozuldu

Hocam uzun sürenin ardından bende aynı sorunu yaşıyorum çözümü bulabildiniz mi ?
  7. R

Hocam çok memnunum gerek ses kalitesi olsun gerek yapı malzeme kalitesi olsun gerek ses kasma kalitesi olsun çok memnunum mikrofonuda çok iyi değil ama kötü de değil yani 10 üzerinden 6-7 arası onun dışında 10 numara kulaklık
  8. R

Playstation hesabımın e-postasını değiştirdim 2 aşamalı doğrulama gelmiyor

Dün hesabımın e-postasını değiştireyim dedim çünkü eski maile artık erişemiyorum değiştirdim hesaba tekrar girmemi istedi girdim ve 2 aşamalı kimlik doğrulaması geliyor ama eski telefon numarama geliyor eski telefon numaraya da artık sahip olmadığım için ortada kaldım hesaba giremiyorum telefon...
  9. R

maalesef kendim duyamayacak seviyeye getirsem bile yinede fark etmiyor.
  10. R

Bu Mousepad alınır mı?

düz siyah rengini 4 sene kadar kullandım on numara mousepad ama artık yıpranması sebebiyle SteelSeries QCK 3XL mousepade geçtim.
  11. R

Arkadaşlarımla sohbet ederken arkadan bir şeyler izliyorum ama ses onlara da gidiyor bir çözümü var mı ?
  12. R

Fortnite performans modundan oynatcak pc

bende 1660 super ve R5 5600 var gayet oynatıyor 2. el alacaksan 3060 ile R5 5600 ikilisi çok iyi olur.
  13. R

Öneri SteelSeries Arctis Nova 7 mikrofon ayarı nasıl yapılır?

Arctis Nova 7 aldım da, arkadaşlarım mikrofonun kötü olduğunu söylüyor. Bildiğiniz önerdiğiniz mikrofon ayarı var mı? Sonardan veya Engine'den?
  14. R

360 hz var 280e çekmeli miyim

Hocam çoğu oyunda alamıyorsanız düşürün sonrasında kasanızı güçlendirirsiniz ve 360 a geçersiniz tekrar.
  15. R

Arctis 7+ vs Nova 7 vs BlackShark V2 Pro

Genelde FPS oyunları oynarım valorant CS Fortnite gibi birde arada telefondan PUBG Mobile oynarım hem konfor hem kalite olarak hangisini önerirsiniz white noise yani dip ses olmayan bir kulaklık olursa çok iyi olur bundan 1 hafta önce Arctis Pro Wireless aldım acayip dip ses vardı herhalde...
Top Bottom