Sabricoban isimli üyenin son içerikleri

1. Sabricoban

Epifiz plağım kapalı mı?

yuh kanka annen baban kaç 1715415491 kanka etkilemez ama esneme yapmayı unutma hergün hangi doktora gitmiştin
  2. Sabricoban

Epifiz plağım kapalı mı?

genetiğin iyi kanka hangi doktora gitmiştin? 1715359256 eğer uzamak istiyosan hergün düzenli egzersiz yap geç kalma iyi beslen protein kalsiyum çinko ve vitaminlerin iyi olsun ve en geç 10.30 gibi yat gerisini genetiğine bak bence 180 olabilirsin 1715359346 kapanmaya yaklaşmış oyüzden...
  3. Sabricoban

Epifiz plağım kapalı mı?

kanka evet açık ama orasını bilemezsin genetiğine ve çevresel faktörine bağlı doktor ne dedi ? 1715341379 annen baban kaçtı bide
  4. Sabricoban

Epifiz plağım kapalı mı?

kanka doktor değilim ama diğer röntgenlerle kıyaslandığında açık gözüküyor önden el röntgeni yokmu
  5. Sabricoban

15 Yaşında 1.75 boy iyi mi??

çok o yaşlarda 160 tım şimdi17.5 170 küsürlerde
  6. Sabricoban

.

uzadınmı kanka konuyu açtığında yaşın kaçtı ?
  7. Sabricoban

Blue Stacks açılmıyor

aynı sorun şuanda bendede var düzeltebildinmi
  8. Sabricoban

PC tarayıcıya girdiğim zaman aşırı donuyor ve kitleniyor (Alalı 2 hafta oldu)

windows 10 1695578364 benimkide şuanda 23.9.2 de 1695578430 bunu yapmak ekran kartına zarar verirmi driverla alakalı bir sorunsa yeni güncellemeye kadar bekleyebilirim 1695578449 seninkidemi alattığım şekilde 1695578479 bütün tarayıcılarda aynı sorun ne yaparsam yapayım çözemedim
  9. Sabricoban

valla bilemiyorum ya hiç hatırlamıyorum ama o sorundan sonra bidaha güncellediğmde sorun gitmedi onu biliyorum
  10. Sabricoban

evet sürekli kontrol ediyorum 1695575235 donma esnasında Win+Ctrl+Shift+B yaptığım zaman 1 2 saniye sonra bip sesi geliyo
  11. Sabricoban

pc yi yaklaşık 3 hafta önce aldım 6650xt ekran kartı var başlarda bir sorun yoktu ama son 3 4 gündür tarayıcıya girdiğim zaman bilgisayar aşırı fazla donuyor ve imleci oynatamıyorum ne yaptıysam sorunu bulamadım en sonunda garantiye göndereceğim farkettiğim bi konuda ekran kartının rgbsi pc...
  12. Sabricoban

Bu lacoste tişort orjinalmi

Erkek tişortu ve bedeni olsa neden giymiyim
  13. Sabricoban

neden
  14. Sabricoban

Satıcam hocam ona göre değeri neyse öyğrenmek istiyorum çakmamı orjnalmi 1695409400 başka anlamanın yolu yokmu
  15. Sabricoban

Herhangi bir tarayiciya girerken takiliyor ve duzelmiyor

Arkadaşlar pc yi 1 ay once aldim 6650 xt ekran kartli oyunlarda vs gic bir sorun yaşamiyorum fakat son 2 gundur tarayiciya girerken donup kaliyor bir turlu duzeltemedim sorunu herhanhi bi uzanti vs bisey yok veya virüs girebilecek hic bir seye bulasmadim zaten gorev yoneticisinde absürt biseyde...
Top Bottom