ŞalgamBey isimli üyenin son içerikleri

1. Ş

Redragon K631 vs K530 Sizce Hangisi?

Teşekkürler
  2. Ş

Ya bildiğim kadarıyla ikiside sessiz fakat biri linear diğeri tactical. Tacticalın bi zararı olur mu?
  3. Ş

Ben de arada kaldım ikisine de bütçem yetiyor beyaz veya siyah renkte olması sıkıntı değil benim için tek sıkıntı kahverengi switch olması. Sizce kahverengi switch nasıl genellikle fps oyunları oynuyorum ama profesyonel olarak değil
  4. Ş

Redragon k631 castor siyah renk numpad tuşsuz kablolu red switch Redragon k530 beyaz renk numpad ve yön tuşsuz Bluetooth brown switch Bu iki klavye arasında kaldım aradaki fiyat farkı 100 TL dir sizce hangisini almam daha mantıklı olur.
  5. Ş

Ekran kartı oyunlarda %30 %40 üstüne çıkmıyor

Sizce valorantta %20 iyi mi 1648228717 Ayarları yükseğe alınca fps kaybı yaşıyorum 1648229302 evet 8 ram
  6. Ş

denetim masasında dediğin herşeyi yaptım Ve güç planlarında da nihai performans açık
  7. Ş

Bir Arkadaşımın ekran kartı rx 580 işlemcisi de amd ama o kadar iyi değil diğer bir arkadaşımda da rx 560 var onun da işlemcisi amd ama bilmiyorum grafik ayarları en düşükte Ve laptop kullanıyorum
  8. Ş

Bu da rocket league de kullanım oranı arkadaşlarımda bu oran benimkinin 2 katı
  9. Ş

ayarlıyorum fakat olmuyor hatta aksine bu seferde oyun oynamasam bile heryerde ekran kartını kullandığı için video izlerken bile sıcaklık artışı yaşıyorum
  10. Ş

Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım oyunlarda ekran kartım %40'ın üzerine çıkmıyor (buna MSI Afterburner'dan baktım) normalde daha yüksek olması lazım fakat bilgisayar NVIDIA ekran kartını değil Intel grafik kartını kullanıyor ve bu sebeple oyunlarda düşük FPS ve işlemci de bayağı bir ısınma...
  11. Ş

kulaklığımda bir sıkıntı var

.sdfsf
  12. Ş

200 - 250 TL Kulaklık önerisi

Gamepower Medusa Raınbow Gamepower Medusa Siyah Gamepower Jin Siyah James Donkey 711 Siyah bu kulaklıklardan hangisi daha iyi ya da bu fiyata farklı bir kulaklık önerisi olan var mı ?
  13. Ş

Yankı yapmayacak oyuncu kulaklığı arıyorum

Kulaklığım yok kanki lazım
  14. Ş

benim izlediğim şeyleri arkadaşlarıma iletmesini istemiyorum
  15. Ş

Maximum 350 TL'lik kulak üstü kulaklık arıyorum CS oynuyorum, R6 oynuyorum ve yankı yapmasını istemiyorum önerileriniz nelerdir.
Top Bottom