Salwador isimli üyenin son içerikleri

1. S

Bedelli Askerlik Rehberi 2023-2024

Eğitimler nasıldı hocam?
  2. S

MSI MAG B460M MORTAR Intel Micro Atx Anakart Vidası

Merhaba Arkadaşlar, Başlıktaki anakarta sahibim. Anakartı oturtuktan sonra vidaları takmam gerekiyor. Elimde vida yok bir bilgisayarcıdan alacağım ama hangi tür vida almalıyım. Yardımcı olabilecek var mı? Anakartın kurulum linkini de de ekliyorum...
  3. S

Zotac Rtx 3060 12 Gb Alınır Mı?

Merhaba Arkadaşlar, 0 olarak 7750 TL başlıktaki ekran kartı alınır mı?
  4. S

Zauss Rainbow fanların LED'leri yanmıyor

Merhaba arkadaşlar, Zauss Rainbow Rgb Kasa Fanı 12cm Renkli Gökkuşağı Fanı : Amazon.com.tr: Bilgisayar Linkteki satın almış olduğum fanlardan Molex ile bağlı olanların LED'leri yanmıyor ama fan dönüyor. Fiyatı bayağı uygun fanlardan o yüzden LED'leri bozuk olabilir mi?
  5. S

MSI B450M Mortar Fast boot ekranı gözükmüyor.

Arkadaşlar bilgi sahibi olan var mı?
  6. S

MSI B450M Mortar Fast boot ekranı gözükmüyor.

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 Pro versiyonunu Microsoft'un sitesinden indirip flasha kurulum yaparak sistem kurulumu yaptım. Windows üzerinden Sistem bilgisine baktığımda BIOS UEFI olarak gözüküyor. Anakartın BIOS ayarında cms olarak seçiliydi UEFI olarak değiştirdim ama MSI Fast boot veya...
  7. S

Eskişehir'de Bilgisayar Toplama

Merhaba Arkadaşlar, Eskişehir şehrinde yaşayıp bilgisayar toplama konusunda tecrübeli, yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  8. S

HyperX Cloud 2 örgü kablo hakkında

Merhaba Arkadaşlar, HyperX Cloud 2'nin kablosu örgülü ama kablosunu yine iplik ile örsek koruyucu olur mu ve dolanmasını engeller mi? Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
  9. S

HyperX Cloud 2 vs Corsair Void Elite Surround

Merhaba arkadaşlar, İki kulaklığı da deneyimledim. HyperX Cloud 2'de sesi %72 üzerine çıkardığımda Cızırtı oluşuyordu, Corsair Void Elit'te ise iCUE yüklediğimde. Ses kartım bozuk olduğu için bu kulaklıklardan birini kullanmam gerekiyor. Sizce bu sorunlar doğrultusunda hangisini seçmeliyim?
  10. S

Hyper x cloud 2 7.1 dip ses sorunu

Aynen hocam evet yapıyor.
  11. S

Hyper x cloud 2 7.1 dip ses sorunu

7.1 kapalı ikende olması gerekir. %72 geçince oluşuyor mu? Discord açıp Bi odaya girince farkedebilirsin.Bunun dışında ses kartına taktığın gibi hafif bir şekilde yine dip ses olabiliyor. 3 adet cloud 2 aldım iade edip hepsinde bu sorun oluştu. Çözümü sanırım ses kartsız kullanmak.
  12. S

Corsair void elite RGB driver sorunu

Hocam dolby access ile kullanıyorum memnunum. Ücretsiz olarak deneyebilirsin.
  13. S

Hs60 pro mu Arctis 3 mü ?

Arctis 3 alacaksanız amazon.com.tr'den alın başka sitelere bulaşmayın. Sorun yaşarsanız iade edersiniz. https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-61503-Arctis-Gaming-Kulakl%C4%B1k/dp/B07PS3Y5BY/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=arctis%2B3&qid=1626421965&sr=8-1&th=1
  14. S

Dolby Access Zararlı mı?

Çok teşekkürler arkadaşlar çok sağolun. Kullanıp oyun için ayar paylaşabilecek varsa sevinirim.
  15. S

Dolby Access Zararlı mı?

Merhaba arkadaşlar, Corsair Void Elite Surround aldım iCUE yükleyince cızırtı oluyor, yokken bir sıkıntı yok. Dolby Access kullanıyorum. Kulaklıkla beraber bayağı memnun kaldım, bunun kulaklığa bir zararı var mı?
Top Bottom