samet135 isimli üyenin son içerikleri

1. S

7 Bin TL Telefon önerisi

Oyun oynamayacağım kamerayla çok işim yok sürekli fotoğraf çekmem ama kalitesizde olmasın. Genel olarak donmasın takılmasın benim düşüncem böyle hangisi daha uygun olur.
  2. S

7 Bin TL Telefon önerisi

Anladım hocam bu fiyata daha iyi bir seçenek bulursam eğer düşüneceğim.
  3. S

7 Bin TL Telefon önerisi

Sar değeri nedir bilmiyorum ama güncellemenin sorun olacağını sanmıyorum zaten sürekli güncelleme yapmayı seven biri değilim. Kullanacağım özellik gelmiş olsa bile güncellemeye üşenirim. Bu telefonu listeye ekledim hocam.
  4. S

7 Bin TL Telefon önerisi

İyi gibi hocam ama marka nasıldır sizce telefon piyasasına hakim değilim pek. Sık karşılaşıyorum bu markaya ama yinede sorayım dedim.
  5. S

7 Bin TL Telefon önerisi

A15'in 6gb ramli versiyonuda varmış sanırım. A24 en iyisimi sizin saydıklarınızdan.
  6. S

7 Bin TL Telefon önerisi

7k civarında kendime telefon bakıyorum. Oyun oynamam sosyal medyada takılırım çoğu zaman. Telefon işlemcisinden pek anlamam ama en az 4-6gb ram olsun isterim hafıza fark etmez 64gb olmasında. Marka olarak samsung önceliğimdir daha performanslıysa farklı markalara bakabilirim.
  7. S

Çözüldü✓ SSD Neden 3gb okuma yazma yapmıyor ?(test sonuçları eklendi)

Anladım hocam saolun benim uzun zamandır aklımda olan bir sorundu bugün açıklığa kavuştu.
  8. S

İlk aldığım zaman yapmıştım. Birazdan yine test yaparım. 1714231361 Test sonuçları bu şekilde 8-9 aydır kullanmama rağmen fabrika verisinin üstünde değerler lakin aktarım yaparken bu hızlara ulaşmıyor.
  9. S

Yok telefondan usbye kopyalıyorum. Ama çoğu işlemde 3gb seviyesinde okuma yazma yaptığını görmedim. 1714230257 3500mb 3.5gb eşdeğer değilmi hocam.
  10. S

crucial p3 1tb ssd var alırken okuma yazma oranına dikkat ederek aldım. Testlerimi yaptığımda 3gb okuma 3.5gb yazma gibi bir oran çıkmıştı fabrika verisinin bi tık üstündeydi hatta. Ama ne zaman transfer işlemi yapsam kb derecesinde okuma yazma yapıyor bunun sebebi nedir? Sonuçta 3gb okuma yazma...
  11. S

15 TANE PARKUR GÖZÜKÜYOR NEDEN ? (GTA 5)

İlgilenirler mi acaba atsam.
  12. S

Online bende girebilirim ama sarmıyor parkur bağımlısıyım :d Şuanlık yapacak bir şey yokmu diyoruz o zaman.
  13. S

Bayadır bu şekilde ama 1.5 ay olacak nerdeyse gta giremiyorum. Sizdede 15 tane ama garip olanda o
  14. S

Social clubta bir sürü parkur olması lazım ama 15 tane gözüküyor. 1712839504 Neden böyle bir sorun vardır hocam bi tahmininiz varmıdır. 1712839531 Baya uzun süredir böyle rockstarla ilgili sıkıntı olsa çözülmüştü
Top Bottom