Samet38 isimli üyenin son içerikleri

1. S

Vodofone 5mbps internet

Valla hiç bilmiyorum.benim şuan kullandığım 25gb İnternet ve sınırsız YouTube instagram wp falan var 160 TL ama nedense çok pahalıya çıktı ve hız sınırı var 1694351397 10mpbs yeterli midir 1080p video ve yayın izlemek için
  2. S

Vodofone 5mbps internet

Merhaba. Tarifem 10 gün sonra bitiyor ben fazla video vb izleyen biriyim ve 20 30gb bana yetmiyor genelde dışarı da olduğum için İnternet ihtiyacım fazlasıyla oluyor. Vodafone de 460 liraya ve 550 liraya sınırsız GB fırsatı var aralarında ki tek fark biri 5mbps veriyor diğeri 10mbps Sorum şu...
  3. S

K A Y B E T T İ K 28/05/23

Bu seçimi CHP kendi eliyle vermiştir.
  4. S

Türkiyede Kalmak İçin bir neden söyleyin

Türkiyede kalmak için nedenim paramın olmaması.
  5. S

Enes halifekan adlı twitter hesabının paylaşımları hakkında ne düşünüyorsunuz

Hesap büyük ihtimalle tek kişi adına kullanılmıyor birden fazla kişi giriyor ancak samet adlı ve bazı yazdığı yazılarının altına s. Öztürk yazan ve darbeci komutanın yakınlarından olan Samet öztürk diye biri içeriye alınmış 2017 veya 2018 de.
  6. S

Hesap 3 kere gündeme gelmiş. 2016 da 2018 de ve dün tekrar gündeme geldi. Yapılan eylemlerden önce mesaj atıyor ve eylem gerçekleşiyor. Çok değişik şeyler var hesapta bakmanızı tavsiye ederim.
  7. S

Bu hesap şuan gündem de ve darbeden önce bazı suikast girişimleri saldırılardan önce belirtmesi dikkat çekmiş fetönün hesabı olarak biliniyor ve hesap sahibi Samet öztürk içeride olarak söyleniliyor ne Düşünüyorsunuz
  8. S

📢 Babala TV - Kemal Kılıçdaroğlu Fragmanı Yayınlandı!

Soruları ben beğendim gayet güzel sorular vardı.
  9. S

Ümit Özdağ 2. Turda Kılıçdaroğlunu destekliceklerini açıkladı

Ümit özdağ desteklese bile kazanabiliceğini düşünmüyorum.
  10. S

Kurye olanlar cevap verirse sevinirim ; 65 +2 iyi midir

Burda saatlik 40-50tl arası veriyorlar bence baya iyi.
  11. S

Hırsızlar İktidarını 28 Mayıs'ta Gönderiyoruz

Bak yukarı da ki yazımda ne yazmışım. Ben akp ile ilgilenmiyorum haklı da bulmuyorum desteklemiyorum da. Bana devlet bahçeliyi atmana gerek yok attığım şeylere cevabın varsa onlara verebilirsin. 1684872189 şöyle bir şey var birde.
  12. S

sinan oğanın akp ye desteği

Sence sinan oğan onu bilmiyor mu. Tarafsız olsaydı bir şey değişicek miydi. hüdapar akpden ayrılamıcaktı ama şuan akpnin içinde gibi bir şey olucak ve belki bir söz sahibi olucak hüdaparı partiden temizleyebilicek en azından. Birde şöyle düşünelim millet ittifakını desteklediğini varsayalım ve...
  13. S

Kardeşim bu söyledikleri kesilmiş değil bunu herkes biliyor eğer full yayını bulabilirsem atarım ancak bunlar doğru kesilmiş şeyler değil. Bunu önceden de chpli olan yaşı büyük kişiler biliyor.
  14. S

sinan oğanın akp ye desteği

Sinan oğana oy vermiş biri olarak tarafsız kalmasını tercih ederdim ancak söylediğine göre söylediği şartları millet ittifakı kabul etmemiş cumhur ittifakı kabul etmiş bu yüzden onunla anlaşmış. Perde arkasında bir şeyler döndüğü belli ancak bir plan doğrultusun da böyle yaptığını düşünüyorum...
  15. S

Bunu kk diyor ama anlaşma yapmadık dediği kişiler de bize vaatler verdi diyo kim doğru söylüyor. Ben akp savunucusu değilim yaptığı çoğu şeyide beğenmiyorum akpden örnek vermene gerek yok. Örnek olarak bunun gibi 3-4 tane daha gördüm. Bana güven vermiyor. 1684869565
Top Bottom