sametekinci isimli üyenin son içerikleri

1. Steelseries Arctis 5

Steelseries Arctis 5

Ürünün kutusu , faturası , garanti belgesi mevcuttur. 13 ay garantisi vardır.
  2. sametekinci

Maks 7500tl bütçe ile laptop tavsiyesi lütfen

Valla onu bilmiyorum hocam ekipman tavsiyesi sorarsa yine konu açarım foruma
  3. sametekinci

Eyvallah hocam tavsiyen için teşekkürler
  4. sametekinci

Arkadaşım alacak ben almayacağım hocam bende 15 binlik masaüstü var :) ama babası laptopta karar kılmış dönüşü yok malesef 1606456198 Bende bunu önermiştim iyi oldu birisinin önerdiği sağolasın hocam
  5. sametekinci

Arkadaşlar acil birazdan alacağım 7500tl laptop önerisi bekliyorum
  6. sametekinci

Wireless Adaptör Önerisi

Hocam şimdi baktım bn değil nb dediğin ürün galiba :) ama ben antensiz arıyorum
  7. sametekinci

Wireless Adaptör Önerisi

Fiyat performans bir ürün varmı kesin bunu almalısın , bu çok iyi dediğiniz bir ürün ?
  8. sametekinci

Öneri 144hz Monitor Önerisi

AOC 24G2U kullanıyorum tavsiye ederim
  9. sametekinci

Fiyat performans notebook önerisi

Oyuncu laptopu değil fiyat performans notebook arıyorum. Arkadaşlar fiyatına göre alınabilecek en iyi dizüstü bilgisayarı almak istiyorum. Aradığım özellikler: •Bataryası iyi olursa güzel olur •Google , Opera vs tarayıcı üzeri iş yapıyorum sadece bu iki özelliği olsun yeter yani hiç oyun vs...
  10. sametekinci

Dosyaları düzenleme

Arkadaşlar telefonumdaki fotoğraf , videolar , müzikler , pdf dosyalar vs çok karışık fotoğrafları tek klasöre videoları tek klasöre vs toplamanın bir yolu varmı veya bir uygulama varmı bildiğiniz ?
  11. sametekinci

144 hz ips panel monitör önerisi

Ben 1650tl ye almıştım 2 ay önce felan qpbilisim den almıştım ama şimdi alacak olsam incehesaptan alırdım yalnız incehesapta şuan stok yok 1594460629 Yalnız sana tavsiyem alacağın monitörün marka modelini akakçe.com veya cimri.com gibi sitelerde araştır öyle al o sitelerde en ucuz fiyatları...
  12. sametekinci

144 hz ips panel monitör önerisi

Aoc 24g2u almanı öneririm ve kullanıyorum çok memnunum
  13. sametekinci

Snowman T6 Ultra

+1
  14. sametekinci

Snowman T6 Ultra

Çıkıyor
  15. sametekinci

İşlemci için soğutucu önerileriniz

Şimdi bakıyorum hepsine